עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ורד אדלר-מצטיינת ארצית של החינוך הטכנולוגי

4/03/2019
ורד אדלר-מצטיינת ארצית של החינוך הטכנולוגי (הגדל)

ורד אדלר-מצטיינת ארצית של החינוך הטכנולוגי

 

ורד אדלר רכזת מגמת התיירות וסגנית מנהלת תיכון "גולדווטר" זכתה לתעודת הוקרה כמצטיינת ארצית מטעם מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע במשרד החינוך על היותה מורה מובילה בפיתוח תכניות לימודים והוראה משמעותית במגמת תיירות ופנאי בחינוך הטכנולוגי.

 

המקצוע נלמד בבית הספר בשלוש רמות, כמקצוע 5 יח"ל בגרות וכמקצוע טכנולוגי הכולל גם 3 יח"ל בתכנון תיירות, וגם מלונאות טבחות. "רצונה של ורד לקדם את המגמה ולהגדילה, הביא לכך שהיא מכשירה מורים בבית הספר ובעיר בהתנדבות מלאה, והשקעתה הביאה להגדלת המגמה באופן משמעותי בכל העיר" סיפרה מנהלת תיכון "גולדווטר" – אפרת זקס והוסיפה, כי ורד מחנכת ומלמדת דורות רבים של תלמידים בהצלחה יתרה, מעניקה יחס חם ואוהד לתלמידיה, אינה מוותרת לאף תלמיד ולא על אף תלמיד באמונה לצד נחישות בדרך. התלמידים רואים בה אוזן קשבת, נהנים מדרכי ההוראה למידה שלה ומהתקדמותם במקצוע.

 

בהמלצה לפרס נכתב , כי דרך ההוראה של ורד מגוונת, משלבת תקשוב באופן רציף על מנת לחבר את הלמידה לעולם החוויות של התלמידים, וכוללת יציאה לסיורים באילת ומחוצה לה. כמורה בעיר התיירות המובילה בארץ, קושרת ורד קשרי קהילה עם בתי מלון ובעלי תפקידים בעיר ובארץ מתוך מטרה להנגיש לתלמידיה את המקצוע על כל היבטיו במקצועיות ובמקצוענות,  ללמדם להיות שירותיים ולפתוח בפניהם צוהר לממש את המקצוע כעיסוק לעתיד. ורד רואה בהוראת מקצוע התיירות חזון ממנו היא גוזרת את היעדים לאופי הוראתו ולהפיכתו למקצוע עתידי ראוי לתלמידיה.

 

את התעודה קיבלה ורד מד"ר עופר רימון, ראש מינהל מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך, בטקס ארצי שהתקיים בשבוע שעבר, בחולון. את ורד ליוו מנהלת בית הספר וסגנה – מיכאל מור

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד