עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שגריר סרילנקה באילת

4/03/2019
שגריר סרילנקה באילת (הגדל)

שגריר סרילנקה באילת

שגריר סרילנקה בישראל – פילאיי סלבאראז' וקונסול הכבוד של סרילנקה באילת – רועי בן יאמי, נפגשו השבוע (א') עם ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי וסגנו וממלא מקומו – אלי לנקרי, במטרה לבחון שיתופי פעולה.

 

בפגישה עדכן ראש העירייה את השגריר בדבר מאפייניה של העיר אילת, ייחודיותה ועל הפרויקטים הגדולים, ביניהם שדה התעופה הבינלאומי, הסכם הגג, קריית ספורט בינלאומית, מרכז קונגרסים, מתחם גולף ועוד. עוד עדכן אלי לנקרי את השגריר בעניין הפרויקטים של עיר חכמה ועל תיירות החורף במסגרתה נוחתות החורף לאילת כ- 60 טיסות בשבוע. כחלק מעידוד התיירות והיחסים הבינלאומיים סוכם, כי פתיחת שדה התעופה הבינלאומי ע"ש "רמון" היא הזדמנות נהדרת לבחון קו טיסות מסרילנקה לאילת. קונסול הכבוד של סרילנקה, סיפר כי סרילנקה בדרך להפוך להאב בתחום המטענים וכי ישמח לשתף פעולה גם בתחומים אלה.

 

בסיום הישיבה החליפו ראש העירייה והשגריר תשורות. ראש העירייה העניק לשגריר את אבן אילת ואלבום תמונות של העיר והשגריר העניק לראש העירייה אלבום תמונות של סרילנקה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד