עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מחממים את הקשר עם שוויץ

21/01/2019
מחממים את הקשר עם שוויץ (הגדל)

מחממים את הקשר עם שוויץ

בשבוע שעבר נרשמה התחממות ביחסים ובשיתופי הפעולה הבינלאומיים בין שוויץ לאילת עם ביקורו של שגריר שוויץ -  ז'אן דניאל רוך, בעיר. השגריר נפגש עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ודן איתו באפשרויות לקידום שיתופי פעולה בתחומי אקדמיה ומחקר כאשר על הפרק הקמת שלוחה של קמפוס אוניברסיטה ללימודי תיירות משוויץ. זאת לצד שיתוף פעולה במחקר ופיתוח משותף בתחומי ביולוגיה ימית ואנרגיה מתחדשת.

 

ביום חמישי שעבר ביקר באילת שגריר שוויץ בישראל ז'אן דניאל רוך, במסגרת ביקורו הוא השתתף בסדנה ייחודית לשמירה על האלמוגים שהתקיימה במכון הבינאוניברסיטאי למדעי הים. עוד במסגרת ביקורו נפגש כאמור, עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי בלשכתו, בפגישתם נכחו גם קונסולית הכבוד של שוויץ באילת נטלי נוינשוונדר ומנהלת היחידה לקשרי חוץ באילת – אנה ליסון. השגריר ברך את ראש העירייה על הקמת שדה התעופה החדש וציין כי הוא רואה בכך הזדמנות טובה לחיזוק היחסים בין אילת לשוויץ. ראש העירייה ברך את השגריר: "אני רוצה להודות לשגריר על התמיכה והרוח הטובה שאתה מביא איתך ונשמח לכל שיתוף פעולה עם שוויץ".

 

כזכור, עוד בשנה 2015 חתמה העיר אילת על הסכם עקרונות עם אוניברסיטת לוזון שבשוויץ, לבניית בית ספר גבוה לתיירות ומלונאות וכן חממות טכנולוגיות לסטארט אפים בתיירות, דרך שיפור המוצר התיירותי ושדרוג התשתיות עד לשיווק מאסיבי בארץ ובחו"ל. ראש העירייה ניצל את ההזדמנות וביקש מהשגריר לנסות ולקדם זאת מול הגורמים הרלוונלטיים בשוויץ, השגריר הבטיח לעשות זאת בהקדם וביקש מראש העירייה לקדם נושאים אלו מול השרים הרלוונטיים בממשלה. ראש העירייה כהרגלו העניק לשגריר את סיכת העיר ובנוסף ספר אודות מפרץ אילת ואוצרות הים אשר בו עם הקדשה אישית והודה לו על ביקורו ונכונותו לקידום היחסים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד