עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מעשירים את תלמידי המדעים

10/01/2019
מעשירים את תלמידי המדעים (הגדל)

מעשירים את תלמידי המדעים

לצד קידום לימוד תחום המדעים וכחלק מהעשרת תלמידי מקצועות המדעים, השתתפו 50 מתלמידי בתי הספר התיכוניים בכנס השנתי שקיימה השבוע באילת, העמותה הישראלית לחקר המוח. לצד השתתפות בהרצאות פגשו התלמידים את נועה נחשון – בוגרת תיכון "רבין" הלומדת כיום רפואה באוניברסיטה העברית.

15 תלמידים מתיכון "בגין", 16 מ"רבין" ו-18 מ"גולדווטר" המגבירים את מקצועות המדעים, ביניהם ביולוגיה, פיזיקה וכימיה, הוזמנו כאמור לשמוע שתי הרצאות בכנס בינלאומי והכנס השנתי ה-27 של העמותה הישראלית למדעי המוח.

הרצאה ראשונה הייתה של פרופ' אסתר שהמי מהפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית על קנביס ודרכי פעולותיו בגוף האדם. ההרצאה השנייה היתה של ד"ר יוני קופצ'יק, מהמחלקה לניורוביולוגיה רפואית באונ' העברית, אשר ריתק גם כן את התלמידים עם הרצאה על ההבדל העצבי בין הרגלים והתמכרות.

לאחר מכן נפגשו התלמידים לשיח עם נועה נחשון שנכחה בכנס - בוגרת תיכון "רבין" משנת 2011 וכיום סטודנטית לרפואה באוניברסיטה העברית. נועה סיפרה לתלמידים מה הגבירה (ביולוגיה, כימיה) בתיכון, ואיך אחרי שירות צבאי רגיל נלחמה להתקבל למגמה. כולם היו גאים בהצלחתה של נועה.

את הפעולה הגתה ויזמה ד"ר דורית ענבר מהאוניברסיטה העברית ביחד עם ד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק בעירייה כאמור כחלק מהרחבת היריעה והעשרת התלמידים, אשר קיבלו בסיום הכנס תעודת השתתפות מטעם העמותה. את התלמידים ליוו המורים פרופ' ראובן יוסף, מיכאל מור ונועה גולן.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד