עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

כנס Y השלישי לצעירים

25/12/2018
כנס Y השלישי לצעירים (הגדל)

כנס Y השלישי לצעירים

160 צעירים זכו ליהנות מערב מעורר השראה ומעצים בנושא רשתות חברתיות, יזמות וקהילה וקינחו בסטנדאפ צעיר ושנון, בכנס Y לצעירים באילת שהתקיים בשבוע שעבר (ד') במלון לאונרדו פלאזה באילת. הכנס, ביוזמה והובלה של מרכז צעירים בעיריית אילת, התקיים זו השנה השלישית.

 

לכל כנס נבחר נושא מוביל מעולמם של הצעירים, וסביבו מתכנסים המרצים המובילים בתחומם בארץ, מה שהופך את האירוע לאירוע עם תוכן חדשני, רלוונטי ומרתק, מעבר להזדמנות שהוא נותן לצעירים להיפגש, להכיר, לקשור קשרים, והכל על בירה כיבוד עשיר ופינוקים. השנה עסק כנס אילת בתחום הקהילה והרשתות החברתיות - מה תפקידן של הרשתות, במיוחד בעידן הטכנולוגי ובבניית קהילות, שבעצמן יוצרות עיר שיותר טוב לחיות בה. "השאיפה שלנו בכנס הזה היתה ליצור מודעות, לקבל ולתת ידע והשראה, שיובילו את הצעירים לעשייה קהילתית ממשית. רצינו לזרוע זרעים של תודעה על שיתופיות, קהילתיות ויזמות חברתית, ושהיחיד יכול להשפיע על הקהילה שתיצור את העיר שהוא חולם עליה", סיכמה שרון מיר, מנהלת אגף הצעירים במינהל שח"ק בעיריית אילת. כזכור עסק הכנס הראשון בהיבטים הכלכליים שמאפיינים את הדור הזה והכנס השני עסק בהיבטים התעסוקתיים והמשפחתיים של הצעירים.

 

השראה מדהימה קיבלו הצעירים ממתן סעד - יזם חברתי ומקים קהילת "הרשת: באר שבע" שסיפר על קהילת הצעירים בבאר שבע. נועם מנלה - חוקר רשתות, הימם את הקהל עם תובנות על כוחן של רשתות חברתיות במהפכות עולמיות ולוקאליות. את הכנס הנחה הסטנדאפיסט והפובליציסט - חנוך דאום, שהוביל את כל הערב בהומור השנון והייחודי שלו ובסוף עלה לשעה של סטנד-אפ שחור ומצחיק. את הכנס הפיקה מורן אביגיל עמר מחברת מרקטינג אילת.

 

קדם לכנס, "השבוע הפתוח" שהתקיים בחודש שעבר במרכז הצעירים, בו התארחו מרצים ואמנים בתחומים שונים (הסטנדאפיסט תמיר בוסקילה, הסופרת מרסל מוסרי, ד"ר יעל פוזננסקי ועוד). בחודש ינואר מתוכננים מגוון של אירועים ביניהם, סדנת התנהלות כלכלית בת 5 מפגשים שבועיים, אירוע סתלבט לסטודנטים לפני היציאה לתקופת הבחינות בריף הדולפינים, ערב "מקצועות העתיד" באקדמיה ובאילת לצעירים מתלבטים לפני לימודים, הרצאה של הסופר אילן הייטנר ("חכמת הביגלה") על גברים, נשים ואמצע החיים בחוף הדקל, ההצגה "המשתמט" עם אודי ואביעד ("הקלמרים" ועוד) של תיאטרון צוותא בפיליפ מוריי ועוד...

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד