עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מרוויחות יותר

25/12/2018
מרוויחות יותר (הגדל)

מרוויחות יותר

18 נשים שרוצות להרוויח יותר, סיימו השבוע את המחזור השני של תכנית "מרוויחות יותר" הפועלת זו השנה השניה ביוזמה משותפת של מרכז צעירים והמשרד לקידום מעמד האישה בעיריית אילת. מטרת התוכנית לתת לנשים עובדות המעוניינות להתפתח ולהרוויח יותר, את היכולת להיפתח לעולם העבודה ולתחום היזמות העסקית.

 

הנשים, חלקן שכירות חלקן עצמאיות,  נפגשו אחת לשבוע במשך חודשיים עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה של עולם התעסוקה. בנוסף, קיבלה כל משתתפת מפגש אישי וליווי צמוד מרונית זילברשטיין – תושבת העיר המלווה את התוכנית מתחילתה. בעזרת סגל המרצים, ביניהם, הפסיכולוגית התעסוקתית ד"ר אורלי צדוק, אן וינמן, דינה רוקסא, יניב מזרחי ועוד, התמודדו המשתתפות עם סוגיות של הסרת חסמים אישיים ובניית זהות תעסוקתית, קיבלו כלים למיתוג אישי ועסקי, למדו כיצד נכון להתחיל לשווק את עצמן בעולם השיווק הדיגיטלי, ואיך נכון לבנות חזון אישי לדרך של כל אחת. "אם תרצו, איך להתחיל להגשים חלום ולהציב יעדים ברורים למימוש עצמי" סיכמו עו"ד שרון מיר – מנהלת מרכז צעירים ומרלן רוזנפלד – מנהלת המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה והוסיפו, כי הקבוצה גם אפשרה לנשים לתרגל Networking 'על רטוב', שהוא חיוני לפיתוח קריירה בעולם התעסוקה העכשווי.

 

המפגשים השבועיים שהתקיימו בשעות הערב במרכז צעירים, הולידו קבוצה מגובשת ומחוברת של נשים, וכבר נוצרו שיתופי פעולה עסקיים בין הנשים לבין עצמן. כל אחת בדרכה רכשה ידע, עברה תהליך אישי וקיבלה כלים ורשת חברתית להמשך הדרך.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד