עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מצטיינות בריקוד

13/08/2018
מצטיינות בריקוד (הגדל)

מצטיינות בריקוד

העיר אילת מצמיחה מצטיינות ומצטיינים במגוון תחומים. לצד הצטיינות בחינוך, בספורט, בצבא ועוד, זכו בנות מרכז הריקוד של שרית קפון במקום ה - Grand Prix, שהוא הפרס המרבי בתחרות הריקוד הבינלאומית שהתקיימה בספרד ובמקומות הראשונים בריקוד סולו אותו רקדה אופל טלקר ובריקוד הדואט אותו רקדו נעמה בן שלוש ואופיר בכור. כבוד למרכז הריקוד וכבוד לאילת.

 

15 בנות מהמרכז לריקוד של שרית קפון השתתפו בתחרות הבינלאומית  שנערכה בקוסטה בראבה שבספרד, בה השתתפו קבוצות מחול מכל העולם. מתוך 54 ריקודים שהוצגו בתחרות זכתה כאמור המשלחת מאילת בשלושה ריקודים, כולם בסגנון ג'אז: ריקוד קבוצתי במקום ה Grand Prix וריקודי סולו ודואט במקום הראשון.

 

כהרגלו, פועל ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי להאיר את המצטיינים בכל התחומים הן במפגשים בלשכתו, בפינת הפרגון הפותחת כל ישיבת מועצת עיר, ובטקסי הצטיינות שונים כמו ספורטאים מצטיינים, נוער מצטיין, זרקור למצטיינים בקהילה ועוד. השבוע (א') נפגש ראש העירייה עם בנות המשלחת והודה להן על הייצוג בכבוד הן של ישראל והן של העיר אילת. ראש העירייה הודה לשרית קפון על הפעילות הענפה של המרכז הפועל באילת כבר 15 שנים ואמר, כי בזכות פעילות זו לצד פעילות חוגית בית ספרית ופעילות חוגית של רשת המתנ"סים זוכים בני הנוער לשעות רבות של איכות. ההצטיינות של הבנות היא המודל לשאר בני הנוער ועל כך יישר כוח.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד