עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

"יד שניה" באהבה

6/08/2018
"יד שניה" באהבה (הגדל)

"יד שניה" באהבה

בימי הקיץ החמים כשמרעננים את ארון הבגדים, יש מי שמקבלות את הבגדים הישנים באהבה, ממיינות ומוכרות אותם במחירים סמליים וההכנסות מכך חוזרות לקהילה. אלו הן מתנדבות חנות "יד שנייה". הן מקבלות לידיהן מתושבי העיר, מהקיבוצים, מבתי המלון ומבתי הספר, בגדים מכל הסוגים ולכל הגילאים. גם פריטים חדשים נתרמים לחנות, מחנויות שנסגרו או שלא הצליחו למכור את מרכולתם. בימים אלה שלפני החגים, זקוקה החנות לעוד מתנדבים והם הכי ישמחו לקבל עוד ועוד פריטים ובגדים.

חנות "יד שנייה" הממוקמת סמוך לבית פיליפ מוריי פועלת בעיר אילת כבר למעלה מ - 20 שנים ומהווה זרוע של האגף לשירותים חברתיים בעירייה. את החנות מנהלת, צביה קדמי איתה מתנדבות עוד 10 נשים נפלאות המאיישות את החנות במשמרות, מידי יום ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-13:00.

כל מי שנכנס לחנות נהנה מהסדר והניקיון במקום, המאפשר חוויית קנייה  נעימה, כמו בכל בוטיק אופנתי. בחנות, היצע רחב של בגדים ופריטים המוצעים למכירה, ביניהם: מעילים, ג'קטים, חליפות גברים ונשים, גרביים, כובעים, תיקים, חולצות מכופתרות, ג'ינסים, בגדי ילדים ועוד. הבגדים הניתנים ו/או הנמכרים הם במצב מצוין ומכבדים את המקבלים והרוכשים. הפריטים נמכרים כאמור במחירים סמליים. במקרים מיוחדים, מפנה האגף לשירותים חברתיים באמצעות העובדת הסוציאלית, משפחות מעוטות יכולת, להם ניתנים הפריטים ללא כל תשלום. 

כספי החנות מנוהלים על ידי קרן אילת. חלק מהכנסות המכירה, משמשות לכיסוי הוצאות ואחזקת החנות והיתרה כאמור, חוזרת לטובת הקהילה בתאום עם האגף לשירותים חברתיים. מדי שנה, תורמת חנות יד שנייה מהכנסותיה לטובת רשת המתנ"סים במסגרת פרויקט "להדליק לכל ילד חלום", מלגות לסטודנטים בני אילת, למעונות קהילתיים "אור-שלום" ועוד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד