עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מרחיבים את האקדמיה באילת גם בטיס

3/07/2018
מרחיבים את האקדמיה באילת גם בטיס (הגדל)

מרחיבים את האקדמיה באילת גם בטיס

עוד בקיץ זה תחל לפעול באילת אקדמיה לתעופה מסחרית CAA עם קורס טיס ראשון שיתחיל בסוף החודש הקרוב (31.7.2018). 24 החניכים הראשונים ילמדו טיס באוניברסיטת בן גוריון באילת ויעבדו בבתי המלון בעיר. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שנפגש עם היזמים ברך על היוזמה ופועל במקביל לגייס גם תמיכה ממשלתית במיזם, שיתרום רבות לאילת.

 

לקראת פתיחת האקדמיה לטיס, נפגש ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, ביום חמישי האחרון עם שר הכלכלה – חה"כ אלי כהן ועם נשיא האקדמיה לטיס - רא"ל (במיל') דן חלוץ, מפקד חיל האוויר והרמטכ"ל לשעבר. ישיבה זו הינה פעולת המשך לישיבות עבודה קודמות שהתקיימו בלשכת ראש העיר, בהן נתן ראש העירייה את ברכת הדרך לתכנית המתיישבת עם המדיניות העירונית לקידום וביסוס האקדמיה בעיר אילת. למותר לציין, כי בעיר אילת פועל מזה 4 שנים בית ספר לטיסה "mister pilot" בו סיימו את לימודי הטיס 11 טייסים, שניים מהם מועסקים כיום בחברת ארקיע. כיום לומדים בבית הספר 17 חניכים. ראש העירייה ברך על הרחבת הפעילות באילת הן בהיבט הלימודי והן בהיבט התעסוקתי.

 

לפני כחודשיים פנה ראש העירייה במכתב לשר הכלכלה – חה"כ אלי כהן ולשר התיירות – חה"כ יריב לוין וביקש את תמיכתם במיזם להקמת והפעלת אקדמיה לתעופה מסחרית CAA בעיר אילת. "אני רואה בהקמת האקדמיה לתעופה, פעולה בעלת ערך גדול למדינת ישראל וכמובן לעיר אילת" אמר ראש העירייה והוסיף: "אין לי ספק שההחלטה למקם את האקדמיה בעיר אילת תתרום רבות לעיר בהיבטים תיירותיים, כלכליים, תעסוקתיים ואקדמיים".

 

בשיחה שקיים עם היזמים, התרשם ראש העירייה, כי התשתית באילת היא נכונה ותסייע גם לתגבור כח אדם איכותי בבתי המלון בעיר וגם תגדיל את נפח הסטודנטים הלומדים בקמפוס בן גוריון באילת. "אין ספק שפתיחת אקדמיה לתעופה מסחרית בעיר אילת תוסיף רבות לעיר ותרומתה תהיה משמעותית" חתם ראש העירייה את פנייתו לשרים וציין, כי בכוונתו לסייע בכל אשר יידרש להצלחת היוזמה וביקש כאמור את תמיכת השרים והמשרדים ביוזמה.

 

כאמור הקורס הראשון יחל עוד הקיץ בעלות של 240 אלף ₪ לחניך. במהלך הקורס שיכלול 200 שעות טיסה יועסקו החניכים במלונות העיר וילמדו באוניברסיטת בן גוריון באילת.  

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד