עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מנכ"לית מצטיינת

24/06/2018
מנכ"לית מצטיינת (הגדל)

מנכ"לית מצטיינת

כחלק מעידוד למצוינות מזמין ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, כל תושב אילת הזוכה להערכה והצטיינות כדי לברך אותו על כך ולהאיר אותו בזרקור מקומי. בישיבת המועצה האחרונה הוזמנה מנכ"לית רשת המתנ"סים – איריס כהן ל"פינת הפרגון" הפותחת את ישיבות מועצה, בזכות זכייתה בפרס מנהלת מצטיינת ארצית של רשת המתנ"סים.

 

איריס כהן מנהלת את רשת המתנ"סים באילת מזה 13 שנים וזו הפעם השנייה בה היא זוכה להכרה ארצית והערכה על ניהול מופתי.  ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, הקריא בהתרגשות בפני כל חברי מועצת העיר את נימוקי הוועדה אשר בעטיים קיבלה איריס את הפרס, ואלה הם: לאורך שנים מובילה איריס תהליכי התמקצעות ושדרוג בכלל תחומי עבודת הארגון בתחום הארגוני, הכספי, ההון האנושי, ההנהלה, ובתחום הקהילתי- חברתי ותכני. כפועל יוצא מכך, הרשת מהווה כיום גורם מרכזי, מוביל, מקצועי, משפיע ומחולל תהליכים באילת, הן בעיני התושבים והן בעיני פרנסי הישוב.  איריס, מנהלת יוזמת, לא שוקטת על השמרים,  תחת ניהולה צוות רשת המתנ"סים מפתח תכניות מגוונות וחדשניות,  ההופכים למודלים ארציים, הן ברמת החברה והן בעיני גורמי חוץ. איריס רואה בהון האנושי משאב וכפועל יוצא מכך משקיעה בפיתוח ושדרוג הצוות ברמה המקצועית, האישית והחברתית. כתוצאה מכך, כל אנשי הצוות במתנ"ס נכנסו למסלול לימודים בו סיימו תואר ראשון באילת, בתוכנית שיזמה איריס עם  אוניברסיטת בן גוריון. יחד עם זאת, מבצעת שינויים ארגוניים לא פשוטים בענייניות ובמקצועיות. בשנים האחרונות איריס פועלת רבות לשילוב החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בעיר ובנתה מודלים ייחודיים רבים היוצרים רצף חינוכי וראיית הילד במרכז, איריס כדרך חיים פועלת  לאיגום המשאבים ויוצרת שיתופי פעולה אשר מובילים באופן מתמיד לקידום תכניות למען תושבי אילת ולשיפור באיכות חייהם. התרבות הארגונית, ברשת הינה של שיתוף, מקצועיות, חברות, גאוות יחידה וראית הקהילה במוקד. כחלק מכך, לא נחים על זרי הדפנה ועמלים על תכניות תוך ביקורת עצמית ושקיפות. איריס, רותמת  את חברי ההנהלה, הצוות, הארגונים בסביבה והחברה למתנ"סים  לקידום המטרות. בהיבט הכספי, איריס צמצמה  גרעון מצטבר רב שנים, לצד הרחבת ההיקף התקציבי של הרשת, וכיום מנהלת תקציב של כ - 45,000 מיליון ₪  תוך כדי ניהול כספי מיטבי. נוסף לכל זאת ראוי ציין כי לאיריס אישיות נעימה, הסוחפת אחריה, מעוררת השראה ומהווה דוגמא לחיקוי. איריס משדרת תמיד אופטימיות ותחושה שהקושי הינו אתגר, וזוכה להערכה רבה ע"י אנשי הצוות, הנהגת העיר, ההנהלה, הקולגות שלה, צוות המחוז והגורמים בסביבה. לאור זאת גם בשנת 2009 זכתה להוקרה כמנהלת מצטיינת של מחוז דרום. איריס רואה בעבודתה שליחות, ומהווה שליחה מחויבת של החברה למתנ"סים למרות ריחוקה של אילת. איריס, מגייסת את אנשי המטה, וממצבת את החברה למתנ"סים בעיני הארגונים וראש הרשות. מעבר לכך, מחויבת לתפיסת העולם והאסטרטגיה ודואגת להטמיע זאת לאורך כל שדרת הארגון. איריס זוכה לשיתוף פעולה ראוי לציון מראש העירייה -  מאיר יצחק הלוי ומיו"ר ההנהלה דר' דרורי גניאל. גם דירקטוריון הרשת פועל באופן מיטבי ובראיה עירונית כוללת. את כל אלה מרוויחה איריס ביושר, בזכות אינטליגנציה רגשית גבוהה והיכולת לשתף ולהשתתף.

 

ראש העירייה וחברי מועצת העיר ברכו את איריס על הפרס והודו לה על עבודתה ופועלה. איריס בדבריה ציינה בהתרגשות רבה, כי ראשית, הפרס לא שייך רק לה וכי היא גאה ומאושרת בצוות איתו היא עושה דרך וכי היא מודה על הזכות והמעמד שניתנו לה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד