עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יחד לב אל לב

5/06/2018
יחד לב אל לב (הגדל)

יחד לב אל לב

שיתוף פעולה מרגש ומקסים בין תלמידי אילת המחוננים והמצטיינים, משתקמי עמותת "יחדיו" המפעילה את המרכז הרב נכותי "מיוחד" ומרכז "בריאות בלב" יצר קיר פסיפס חדש וססגוני המעטר את קומת הכניסה למרכז הרפואי שיקומי "בריאות בלב" אילת. בשבוע שעבר (ה') התקיים טקס חניכת קומת החניון המחודש של המרכז השייך לרשת ״בית בלב״. האירוע נערך במעמד ראש העירייה - יצחק הלוי, מנכ"ל רשת ״בית בלב״ – יגאל וידאל, הנהלת עמותת "יחדיו" והנהלת בית הספר למחוננים ומצטיינים אילת. כולם פה אחד ברכו את הגורמים שחברו יחד, יד ביד ואת יושבי הבית שייהנו מעתה מכניסה נעימה ומזמינה.

 

אורנית גולדשטיין מנהלת בית הספר למחוננים ומצטיינים, שיזמה והובילה את התהליך סיפרה: "שמנו לנו כמטרה בפרויקט ליצור קיר אופטימי שירכך את המפגש עם המקום החדש עבור הקשישים שמגיעים לראשונה למרכז "בריאות בלב". במהלך סדרה של חמישה מפגשים, עבדו יחד 20 תלמידים מבית הספר למחוננים ומצטיינים, 8 משתקמים והצוות המלווה ממרכז "מיוחד" בניהולו של מאיר אליהו ומרכז "בריאות בלב" בניהולה של שושי דיק בשיתוף פעולה יוצא דופן, שבו התאפשר לשותפים בפרויקט להכיר וללמוד אודות האחר וליהנות מתהליך יצירה עשיר ומורכב וכן להגיע להישגים מרשימים. הפרויקט כלל חוויה של שבירת אריחים בשלל צבעים, הדבקה של האריחים השבורים ליצירת פסיפס מרכזי וכן שלוש עבודות פסיפס עצמאיות ועבודת צבע אשר מייצרת המשכיות בין מוטיב למוטיב ומחברת את כל המוטיבים לכדי יצירה אחת. את הקירות מעטרים מוטיבים שונים עשויים קרמיקה, פרי עבודתם של משתקמי "מיוחד" במסגרת שיעורי קרמיקה בהנחיית דליה רובין – מורה לאומנות במרכז "מיוחד" ובהובלה של רכזת הסדנאות במרכז "מיוחד" – אתי טורג'מן. את ההיבטים האמנותיים הנחו אוריאן כהן מטעם בית הספר "גוונים" ודליה רובין. "אלה חברו יחד לקונספט שבו הפרח מוביל את היצירה כולה בחזרתיות בטכניקות וסגנונות שונים, סמל לפריחה, לגדילה ולתחושה טובה" סיכמה גולדשטיין והדגישה, כי המוטיב המרכזי שהיווה השראה לפרויקט הוא סמל פרח החיים - צורה גאומטרית עתיקה ורבת משמעויות ורבדים.

 

עוד חברו לפרויקט, מתנדבי מרכז "מיוחד", חיילי גדס״ר גולני, חניכי המכינה הקדם צבאית באר-אורה, וחניכי המכינה הקדם צבאית פארן. כל השותפים בחרו בפרויקט זה בעשייה למען הקהילה, קבלת האחר, הדדיות ונתינה ומתוך כך מקווים להביא ברכה למרכז "בריאות בלב" ולכל השוכנים בו.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 בימי שישי וערבי חג 09:00-15:30 וביום שבת 09:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד