עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אות הפעיל המצטיין

9/05/2018
אות הפעיל המצטיין (הגדל)

אות הפעיל המצטיין

40 בני נוער ממסגרות הנוער השונות קיבלו אמש (ג') את אות הפעיל המצטיין המוענק מידי שנה לבני נוער המתנדבים בעשרות מסגרות ותנועות נוער. השנה הוקדש האירוע המסורתי לזכרה של נועה תמר בן שמואל ז"ל, שהיתה סמל ומופת לערך הנתינה כל חייה וגם במותה לאחר שמשפחתה מילאה את בקשתה ותרמה את איבריה. נשאו דברים לזכרה האם והאחות ונציגת תנועת "כנפיים של קרמבו" בה התנדבה נועה תמר ז"ל. את כל הטקס ואחריו ליוו בנגינה וקטעי שירה נוער וולים שחמון.

 

לצד פעילות שוטפת לבני נוער, שיוזמת העירייה בשיתוף מועצת הנוער העירונית, אגף הנוער ברשת המתנ"סים והוועדה לקידום מעמד הילד ולצד עשרות חוגים ופעילויות שמציעה רשת המתנ"סים, פועלות בעיר אילת עשרות מסגרות ותנועות נוער, בהן פעילים מאות בני נוער. טקס אות הפעיל המצטיין, היא אחת הדרכים להעריך את פועלם ולהוקיר את המצטיינים. ואלה המצטיינים לשנת תשע"ח:

 

מיכל דארבי ממועצת הנוער העירונית על מנהיגות, גילוי יוזמה והובלה תוך מעורבות, מצוינות ואחריות כלפי הסביבה והקהילה. ינטל כהן ממד"צים 360 יעלים על יכולת הדרכה ומנהיגות הראויים להערכה לצד מעורבות חברתית וקהילתית בשילוב נועם ומסירות אין קץ. טופז סלמון מאחריי על גילוי מעורבות אישית וחברתית כלפי הסביבה לצד יוזמה והתמדה. יואב גולומבק ממרכז ווליום שחמון על גילויי יוזמה, אכפתיות ומעורבות אישית וחברתית במרכז ובקהילה. מלינה ממרכז הנוער up-stars על נתינה ללא גבולות, ערכים של ייצוגיות ופעילות ענפה במרכז. חאן ארסלן ממרכז הנוער up-stars תנופה על גילויי יוזמה, אכפתיות ומעורבות חברתית במרכז ובקהילה. מעיין הלל ממד"צים קולייר על מנהיגות, אחריות, מסירות ונכונות להוביל ולהצמיח דור חדש של מנהיגים. שחר מימון מתיאטרון בית רובין על הופעה כריזמטית תוך גילוי מנהיגות, יוזמה  ומעורבות בפעילויות התיאטרון. מקסים שוורצמן מפל"א בית רובין על גילויי מעורבות במרכז לצד התקדמות ונחישות לעבר המטרה. שלי אורן ועדן מור יוסף מתכנית נטע@ על גילויי יוזמה, מנהיגות ומעורבות בשילוב של נועם ומסירות יוצאת דופן. רועי משלי מתכנית יוניסטרים על מעורבות חברתית, מצוינות ומנהיגות עסקית תוך גילוי רגישות יוזמה ויצירתיות. לידור עדי מבית הספר לכדורסל על פעילות ענפה בתחום הכדורסל, על מעורבות וגילוי יכולת הדרכה לצד רגישות, יוזמה והתמדה יתרה. אוריאל אדאף מנוער דתי –אל עמי על פעילות ענפה במרכז  תוך גילוי יוזמה, מסירות וערכי התורה. אדרת פטצ'יק מתנועת הנוער בני עקיבא על פעילותך הייחודית המאופיינת ברגישות, אכפתיות מסירות וערכים הראויים לשבח. שליו אדלמן משבט צופי אילת על גילויי מנהיגות, אחריות ומעורבות לצד עשייה המלווה ברגישות בנועם ובמסירות. אלה פרי משומרי המפרץ על גילוי מעורבות אישית וחברתית כלפי הסביבה לצד יוזמה והתמדה. רון חיים ממחנות העולים על גילוי מנהיגות תוך מעורבות חברתית, סובלנות, אכפתיות ואחריות כלפי החברה. שרון נזרנקו מקידום נוער על גילוי מעורבות, אחריות, וכבוד הדדי לצד התמדה וחתירה למטרה. שי אלמוג ואביה רוזליו מתיכון רבין על יכולות הדרכה ומנהיגות לצד גילוי יוזמה ומעורבות חברתית במרחב הבית ספרי והקהילה. נועה שליט מתיכון גולדווטר על גילוי אחריות, יוזמה ומסירות בשילוב רגישות יוצאת דופן כלפי האחר בחברה. איתמר צור ואליה ברששת מתיכון גולדווטר על יכולות הדרכה ומנהיגות לצד גילוי יוזמה ומעורבות חברתית במרחב הבית ספרי והקהילה.

 

אמונה אדאף, גולן שפירא וזופי קוצה מתיכון בגין על פעילות ענפה במרחב הבית ספרי לצד מצוינות, גילוי יוזמה, מסירות ,אחריות אישית וחברתית. אביה מורדו ממד"א על פעילות ענפה ומשמעותית, על מעורבות אכפתיות ועל היותך דוגמא ומופת למתנדבי מד"א. נור אלי עזרוב מהמשמר אזרחי על גילויי יוזמה, אחריות, מעורבות וערבות הדדית למשימה, לצוות ולמתנדבי משמר האזרחי. תהל דיקפואה מעמיתי דילר על גילויי מנהיגות תוך מעורבות חברתית, סובלנות, אכפתיות ואחריות כלפי החברה והקהילה. איגור קומינר מבית הספר לכדורגל על פעילות בתחום הכדורגל, על גילוי יוזמה, אכפתיות והתמדה יתרה. מור גרוספלד מבית ספר לטניס על פעילות בתחום הטניס, על גילוי יוזמה, אכפתיות והתמדה יתרה.  נסים סלה וקטורה ברקת מהאולפנה על פעילות ענפה במרחב הבית ספרי לצד מצוינות, גילוי יוזמה, מסירות, אחריות אישית וחברתית. עמית מורן מכנפיים של קרמבו על גילוי אחריות, יוזמה ומסירות. בשילוב רגישות יוצת דופן כלפי האחר בחברה. מתנאל סוויסה מבית הספר לחינוך ימי על פעילות בתחום הספורט הימי, על גילוי יוזמה, מעורבות, אכפתיות והתמדה יתרה. טל בוגוסלבסקי ממועדון חברתי אורים על גילוי אחריות, יוזמה ומסירות בשילוב רגישות יוצאת דופן כלפי האחר בחברה. יואב שמע מתיכון ברנקו וייס על פעילות ענפה במרחב הבית ספרי לצד גילוי יוזמה, מסירות ,אחריות, ומנהיגות חברתית וקהילתית.

 

עוד הוענקו תעודות לסבסטיאן דוקטורוביץ כמצטיין אגף הנוער על פעילות קהילתית ענפה, לצד ערכים, ייצוגיות, אחריות, כבוד הדדי ומעורבות חברתית, אזרחית וקהילתית. ליעקב ניר שזכה באות הנשיא על פעילות קהילתית ענפה, לצד ערכים, ייצוגיות, אחריות, כבוד הדדי ומעורבות חברתית, אזרחית וקהילתית. כמסגרת מצטיינת נבחרה תכנית נטע@ בזכות פעילות ענפה ורחבה, במרחב הקהילתי, לצד גילוי יוזמה, חדשנות והתמדה הראויים לשבח.

 

 צילום: יוד צילומים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד