עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ברזיל לקחה הכל בסבב העולמי של הפוצ'יוולי

19/03/2018
ברזיל לקחה הכל בסבב העולמי של הפוצ'יוולי (הגדל)

ברזיל לקחה הכל בסבב העולמי של הפוצ'יוולי

יומיים רועשים וקצביים ביותר עברו על החוף הצפוני של אילת, עם אירוח הסבב העולמי של הפוצ'יוולי, במסגרתו התחרו 42 נבחרות מ – 18 מדינות בלמעלה מ- 130 משחקי פוצ'יוולי ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר. במקום הראשון זכו נבחרות הגברים והנשים של ברזיל שחזרו לארצם עם גביע מרשים ופרס כספי.

הסבב העולמי של הפוצ'יוולי מתארח לא פעם ראשונה בעיר, אך ללא ספק רשם השנה נוכחות מרשימה עם 42 נבחרות מ- 18 מדינות. וגם הישג נאה בעצם קיום טורניר נשים בהשתתפות 13 נבחרות. הקהל האילתי והתיירים לא נשארו אדישים, קריאות עידוד, ריקודי סמבה שמאפיינים את הענף והתלהבות משמעותית עם כל הנחתת שארק אטאק (הנחתת הכדור עם הרגל מעבר לרשת לתוך מגרש היריב). 

לא ניתן היה לקיים טורניר ברמה כזו ללא שיתוף הפעולה והנכונות של העסקים האילתיים אשר סייעו ברוחב לב ל"חולם העיקרי" - רפי אנקונה שגם מוביל את פעילות הפוצ'יוולי השוטפת בעיר, ולכוח המארגן של אגף הספורט בעירייה, שנרתם לרעיון בשמחה. את הגביעים למנצחים גברים: ברזיל, פורטוגל, פארגווי, ישראל. נשים: ברזיל, הולנד1, גרמניה, הולנד 2, העניקו, סגן וממלא מקום ראש העירייה - אלי לנקרי ומנהל אגף הספורט בעירייה – יעקב מלכה.

הסבב העולמי הינו חלק מחודש ספורטיבי במיוחד, במסגרתו מארחת העיר אילת מגוון אירועי ספורט לאומיים ובינלאומיים, ביניהם: מרוץ הלילה השני של אילת שפתח את אירועי החודש, משחקי אילת - אליפות בינלאומית בענפי ספורט לא אולימפיים, טורניר הכדורשת הבינלאומי שהתקיים גם הוא בסוף השבוע האחרון, במסגרתו התחרו כ – 2,000 נשים מכל הארץ, אליפות אסא (18-20.3), אליפות סאפ (22-24.3), אליפות אגרוף (22-24.3), גינמנסטארדה (25-28.3), טורניר כדורגל ע"ש יצחק שניאור (25-28.3)וסבב אירופה במים פתוחים בהשתתפות 17 נבחרות (23-25.3).

מצורפות תמונות. צילום: מרקוס שונהולץ.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד