עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

גשרים עם טורונטו

7/02/2018
גשרים עם טורונטו (הגדל)

גשרים עם טורונטו

12 תלמידי כיתות ז' מבית ספר התיכון ע"ש "גולדווטר" יצגו את העיר אילת בתחרות בניית גשרים, שהתקיימה השבוע בעיר טורונטו שבקנדה. בתחרות לקחו חלק כל בתי הספר היהודיים בטורונטו ומשלחת גולדווטר, שהגיעה להשתתף בתחרות במסגרת שותפות בת 20 שנים ויותר בין הערים וקירוב לבבות בין הקהילה היהודית בטורונטו לבין ישראל. שתיים מבין שלוש קבוצות המשלחת זכו במקום הראשון והשני. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שהתבשר מיד על הזכייה מסר לתלמידים: "הידד ועידוד לתלמידינו המקסימים הממלאים אותנו בגאווה ובאושר".


זוהי השנה השנייה בה מייצגת את אילת משלחת מתיכון גולדווטר, כאשר גם בשנה שעברה זכתה המשלחת במקום הראשון. המשלחת כללה שלוש קבוצות, כאשר כל קבוצה בתחרות מנתה ארבעה "מומחים" שנדרשו לבנות גשר לפי הסטנדרטים שנקבעו ולחשב את נקודות החוזק של הגשר ואת האיזון כך שיוכל לשאת שישים ק"ג. גם השנה הוכשרה המשלחת לתחרות ע"י סיני שפירא שעבד עם התלמידים במשך 50 שעות בהתנדבות מלאה. בראש המשלחת יצאו המחנכות פרח אדרי וסיון זיו.

 

אפרת זקס – מנהלת בית הספר סיכמה בהתרגשות: "יישר כח לתלמידינו שהביאו גאווה לבית הספר, לעיר ולמדינת ישראל ותודות לסיני שפירא על תרומתו לידע שצברו התלמידים בהתנדבות מלאה".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד