עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

משכילה

30/01/2018
משכילה (הגדל)

משכילה

כ-15 נשים חד הוריות לומדות השנה בתכנית ״משכילה", שיזם המשרד לקידום מעמד האישה בעיריית אילת לפני 4 שנים ואליה גויסו קרן קציר, קרן אילת וקמפוס בן גוריון באילת. התכנית משלבת נשים חד הוריות בלימודי מכינה ולאחר מכן לימודים לתואר ראשון, במטרה לקדם אותן אישית ותעסוקתית, לחזק את ביטחונן העצמי ואת תחושת המסוגלות על ידי רכישת השכלה אקדמית. הלימודים מסובסדים במימון השותפים. בנוסף, זוכות הנשים גם למלגת קיום מקרן קציר וליווי אישי לכל אורך התכנית.

 

את התכנית מרכזת בקמפוס רונית כהן - רל״ש המנהל האקדמי ודיקאנט הסטודנטים שמלווה את הסטודנטיות משלב ההרשמה ועד שלב סיום הלימודים. במפגש מרגש שהתקיים בשבוע שעבר עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, מנכ״ל קרן קציר ודיקן הקמפוס, סיפרו הנשים על הדרך שהן עושות והשאיפות לעתיד. ״נקודת הסיום שלכן היא נקודת ההתחלה של ילדיכן. אנחנו לא נותנים לכן מלגה אלא דרך״ אמר שלומי אריה - מנכ״ל קרן קציר, לנשים. פרופ׳ יניב פוריה - דיקן הקמפוס שיתף בחלום אישי שלו להקים בקמפוס מועדונית לילדי הסטודנטים הנאלצים ללמוד לאחר שעת המסגרות והציע לשותפים להרים את הכפפה יחד ולהפוך את הקמפוס למקום הראשון שמספק מענה מהסוג הזה. ראש העירייה ברך את הסטודנטיות והתייחס לפעולה כמרכיב משמעותי נוסף בחוסנה של קהילה. בסיום הטקס הוענקו שלוש תעודות הצטיינות על הישגים בלימודים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד