עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

דואגים לסביבה ולמפרץ אילת

23/01/2018
דואגים לסביבה  ולמפרץ אילת (הגדל)

דואגים לסביבה ולמפרץ אילת  

 

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז, קיים סיור בעיר אילת במטרה ללמוד מקרוב את היערכות המשרד לטיפול באירועי זיהום ים בשמן ולבחון את מצב איכות הסביבה במפרץ * סגן השר מזוז: "מגיעה מילה טובה לראש העיר, שמפתח את החופים, משקיע בהם ודואג לניקיון ואיכות הסביבה של המפרץ"

 

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז (הליכוד), האחראי מטעם המשרד על חופי הים בישראל, קיים השבוע סיור מקצועי שנפרש על פני יומיים בעיר אילת. מטרת הסיור: ללמוד מקרוב את היערכות המשרד להגנת הסביבה לטיפול באירועי זיהום ים בשמן ולבחון מקרוב את מצב איכות הסביבה במפרץ אילת.

אל סגן השר התלוו גורמים מקצועיים מטעם המשרד להגנת הסביבה, והוא ביקר, בין היתר, ב'תחנה למניעת זיהום ים' וכן במתקן 'מקורות', שם למד את היתר ההזרמה לים שיש למתקן והבעיות הנובעות מכך. סגן השר גם נפגש עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, והביע בפניו את הערכתו על פעילותו לשמירה על החופים בעיר ואיכות הסביבה במפרץ.

את הסיור חתם ביקור של סגן השר ב'מכון הבינאוניברסיטאי', שם שמע על תוכנית הניטור הלאומית במפרץ אילת, הממומנת במלואה על ידי המשרד להגנת הסביבה, וכן אירוח קצר ב'רט"ג'.

סגן השר ירון מזוז: "המשרד להגנת הסביבה מייחס חשיבות רבה לעיר אילת בכלל ולמפרץ שלה בפרט. העמידה על מניעת זיהום המפרץ מצד המשרד חשובה מאוד לעיר וכך גם השמירה על הריף. מגיעה מילה טובה לראש העיר, שמפתח את החופים, משקיע בהם ודואג לניקיון ואיכות הסביבה של המפרץ".  

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד