עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

דואגים לסביבה ולמפרץ אילת

23/01/2018
דואגים לסביבה  ולמפרץ אילת (הגדל)

דואגים לסביבה ולמפרץ אילת  

 

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז, קיים סיור בעיר אילת במטרה ללמוד מקרוב את היערכות המשרד לטיפול באירועי זיהום ים בשמן ולבחון את מצב איכות הסביבה במפרץ * סגן השר מזוז: "מגיעה מילה טובה לראש העיר, שמפתח את החופים, משקיע בהם ודואג לניקיון ואיכות הסביבה של המפרץ"

 

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז (הליכוד), האחראי מטעם המשרד על חופי הים בישראל, קיים השבוע סיור מקצועי שנפרש על פני יומיים בעיר אילת. מטרת הסיור: ללמוד מקרוב את היערכות המשרד להגנת הסביבה לטיפול באירועי זיהום ים בשמן ולבחון מקרוב את מצב איכות הסביבה במפרץ אילת.

אל סגן השר התלוו גורמים מקצועיים מטעם המשרד להגנת הסביבה, והוא ביקר, בין היתר, ב'תחנה למניעת זיהום ים' וכן במתקן 'מקורות', שם למד את היתר ההזרמה לים שיש למתקן והבעיות הנובעות מכך. סגן השר גם נפגש עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, והביע בפניו את הערכתו על פעילותו לשמירה על החופים בעיר ואיכות הסביבה במפרץ.

את הסיור חתם ביקור של סגן השר ב'מכון הבינאוניברסיטאי', שם שמע על תוכנית הניטור הלאומית במפרץ אילת, הממומנת במלואה על ידי המשרד להגנת הסביבה, וכן אירוח קצר ב'רט"ג'.

סגן השר ירון מזוז: "המשרד להגנת הסביבה מייחס חשיבות רבה לעיר אילת בכלל ולמפרץ שלה בפרט. העמידה על מניעת זיהום המפרץ מצד המשרד חשובה מאוד לעיר וכך גם השמירה על הריף. מגיעה מילה טובה לראש העיר, שמפתח את החופים, משקיע בהם ודואג לניקיון ואיכות הסביבה של המפרץ".  

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד