עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פעילים מצטיינים מחוז דרום

25/12/2017
פעילים מצטיינים מחוז דרום (הגדל)

פעילים מצטיינים מחוז דרום

שני אותות הוענקו לעיר אילת בטקס "אות הפעיל המצטיין ויקיר הנוער" של מחוז דרום במשרד החינוך, שהתקיים אמש (א') באשקלון. אות יקיר הנוער המחוזי הוענק למיכאל לב - מי שפתח לפני כעשור באילת בשיתוף העירייה את תכנית צהל"ה - צה"ל למען הנוער מייסודו של רן פקר ז"ל. אות הפעיל היישובי המצטיין הוענק לסיון פרץ, בוגרת בית הספר התיכון ע"ש "רבין", בוגרת מסגרות הנוער. יקירי הנוער נבחרו והומלצו על ידי בני הנוער בתהליך היכרות ולמידה ממושך שנערך בשנת הלימודים שעברה. את המצטיינים ליוו מאילת ד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק בעירייה, אפרת זקס – מנהלת בית ספר התיכון ע"ש גולדווטר, מיכל הרוש - רכזת מעורבות יישובית ומורה בתיכון ע"ש גולדווטר, רכזות חינוך חברתי של תיכון גולדווטר ורבין ונציגות ממסגרות הנוער העירונית. אשרינו שזכינו בהם.

 

מיכאל לב, רכז תכנית צהל"ה באילת. מיכאל לב הגיע לאילת כמהנדס צעיר ועבד בתמנע ובמפעל "כבלי ציון". במסגרת שירותו במילואים הקים את יחידת הלוטר באילת והיה מפקדה שנים רבות. עם פרישתו לגמלאות חיפש כיוונים להשקעה בדור העתיד-בני הנוער, ופנה לתכנית צהל"ה - צה"ל למען הנוער, שמטרותיה הן חינוך לערכים, אהבת הארץ, טיפוח סובלנות ומעורבות חברתית, טיפוח מנהיגות, חינוך לאזרחות טובה ותרומה למדינה. הוא חבר לגמלאים נוספים, בעלי רקע בטחוני, ובשיתוף עם עיריית אילת פתחו את התכנית בעיר, כשמיכאל עומד בראשה. מיכאל מרכז את התכנית באילת כשמונה שנים, הוא אחראי על גיוס מתנדבים לקבוצות נוער בתיכונים בעיר, מתכלל את תכנית הפעילות השנתית, ומוביל בעצמו קבוצת נוער בתיכון רבין. רוב המתנדבים בתכנית הם קציני צה"ל במילואים הפועלים במסירות וללא כל תמורה. מיכאל תורם את זמנו ומרצו למען הנוער מתוך אמונה בצורך להגביר את הקשר של בני הנוער לקהילה, להגביר את המוטיבציה לגיוס, את אהבת הארץ ואת העזרה לזולת, ולהכינם לחיים. הוא פועל בשקט ובצנעה ומתרחק מאורות הזרקורים. בוגרי התכנית מעידים על כך שתכנית צהלה החזירה אותם לתלם ובאמצעות הכוונה נכונה הביאה אותם להיות גאים במעשיהם ובהתקדמותם.

 

סיון פרץ, תלמידת כיתה י"ב בבית ספר התיכון ע"ש רבין. בוגרת מסגרות הנוער, במהלך כל שנותיה התנדבה והייתה פעילה במקביל במספר מסגרות נוער: מועצת הנוער העירונית, מועצת התלמידים הבית ספרית, "אחרי" לצה"ל, צופים, פרלמנט הילדים ותנועת הנוער "כנפיים של קרמבו". בכל אחת מהמסגרות מילאה סיון  תפקידים ולקחה אחריות חברתית וקהילתית. לסיון יכולות גבוהות בתחום המנהיגות ואלו באים לידי ביטוי בעשייה היומיומית, ושזורים בתוך חייה הלימודיים והחברתיים כאחד.  סיון נערה בוגרת אשר נרתמת לעזור בכל עת, בעלת יוזמה ומהווה דוגמא אישית לדור העתיד. בכל אחת ממסגרות הנוער החלה את דרכה כחניכה, ועם השנים הפכה למשמעותית מאוד למסגרת ולחברים בה, בדרכה הייחודית מובילה והובילה מהלכים משמעותיים וראויים לציון. בסיון מתקיימות בד בבד תכונות של נתינה, ערכים, ייצוגיות, אחריות, כבוד הדדי ומעורבות חברתית, אזרחית וקהילתית. סיון נתפסת בעיני הנוער, הילדים והמבוגרים כדמות לחיקוי, המהווה כוח מניע לכל השותפים בעשייה החינוכית

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד