עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יום המורה

12/12/2017
יום המורה (הגדל)

יום המורה

לרגל יום המורה שמצוין השבוע, נתלו שלטים ברחבי העיר עם האמירה תודה למורות, למורים, למדריכות, למדריכים, לגננות ולכל עובדי ההוראה באילת. אגרת אישית נשלחה למורים מראש העירייה - מאיר יצחק הלוי ומד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק. גם מועצת הנוער העירונית לקחה חלק פעיל ביום המורה והקימו דוכן בו חולקו מדבקות עליהן כתוב – "אני מעריך את המורה שלי", והתלמידים הודרכו לרשום פתקים עם מסרים חיוביים ומלאי הערכה למורים. בסיום ההפסקות חולקו הפתקים למורים.

"יום המורה הוא יום בו כולנו עוצרים לרגע לומר לכל אחת ואחד מכם תודה, תודה גדולה על עשייתכם במהלך כל השנה. תודה בשם התלמידים, תודה בשם ההורים, תודה בשם התושבים, תודה בשם כולנו, למורים, למורות, למדריכים, למדריכות, לגננות ולכל עובדי ההוראה באילת" כתב ראש העירייה באגרת למורים והוסיף: "העיר אילת מצדיעה לכם ומוקירה את עבודתכם המסורה והנאמנה, הערכית והלימודית, למען דור העתיד. תודה שאתם רואים בעבודתכם, שליחות עליונה. תודה שאתם פועלים במסירות ובאהבה. תודה על חדוות העשייה, תודה על הענקת ערכים ועל היותכם מורים לחיים. תודה על כך, שאתם לא מוותרים לאף תלמיד ולא מוותרים על אף תלמיד. אני מאחל לכולנו, שתמשיכו בעשייתכם המבורכת למען ילדינו ולמען אילת כולה. התברכנו בכם, תבורכו."

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד