עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שגריר תורכיה ביקר באילת

5/12/2017
שגריר תורכיה ביקר באילת (הגדל)

שגריר תורכיה ביקר באילת

שגריר תורכיה בישראל – מקין מוסטפה קמאל, ביקר בשבוע שעבר (ד') באילת במסגרת כנס עיר הנדל"ן בו השתתפו גם משקיעים מתורכיה. במסגרת ביקורו נפגש השגריר עם ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי ושמע ממנו על כיווני ההתפתחות של העיר אילת – שערה הדרומי של מדינת ישראל.

 

בפגישה בין השניים, בה השתתפו גם סגן ומ"מ ראש העירייה – אלי לנקרי וחברי ועדת ערים תאומות – בני גמליאל ושמוליק תגר עדכן ראש העירייה את השגריר בדבר מאפייניה של העיר אילת, ייחודיותה ועל הפרויקטים הגדולים שביצוע, ביניהם שדה התעופה הבינלאומי, הסכם הגג, קריית ספורט בינלאומית, מרכז קונגרסים, מתחם גולף ועוד. עוד עדכן אלי לנקרי את השגריר בעניין הפרויקטים של עיר חכמה ועל תיירות החורף במסגרתה נוחתות החורף לאילת כ- 60 טיסות בשבוע.

 

עוד שוחחו השניים בעניין התיירות ומאפייניה וסיכמו כי ייבחנו יחסי ערים תאומות בין אילת לבין מרמריס או בודרום, מתוך אינטרס אישי לקדם את התיירות בשתי ערים, במיוחד עם בניית שדה התעופה הבינלאומי. השגריר ציין בהקשר זה, כי אילת צריכה להיות היעד הראשון בישראל ושיבח את ראש העירייה על התפתחותה של העיר ועל כיווני הצמיחה שלה.

 

בסיום הישיבה החליפו ראש העירייה והשגריר תשורות. ראש העירייה העניק לשגריר את סמל דגל הדיו והשגריר העניק לראש העירייה צלחת המעוטרת בפרחי הצבעוני בעבודות יד וסיפר לראש העירייה, כי מידי חודש מאי נשתלים באיסטנבול 5 מיליון פרחי צבעוני.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד