עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

תלמידי ימין הרצוג מודים

29/11/2017
תלמידי ימין הרצוג מודים (הגדל)

תלמידי ימין הרצוג מודים

 306 תלמידי בית הספר הממלכתי דתי "ימין הרצוג" בניהולו של הרב דוד נענה התכנסו בבוקרו של יום שישי האחרון, לטקס הודיה בו הודו על שיפוץ בית הספר מבחוץ ומבפנים בעבודות רחבות היקף שכללו חיזוק המבנה מפני רעידות אדמה, חידוש חדר המורים והמינהלה, צביעת בית הספר ועוד. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לתלמידים: "זכינו בחובה להעניק לכם סביבת לימודים משובחת". במעמד הטקס, בישר ראש העירייה לתלמידי בית הספר, כי עוד בשנת הלימודים הנוכחית יחלו עבודות לבניית אולם ספורט בבית הספר.

 

במסגרת הטקס המרגש בו השתתפו כאמור ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומנהלת אגף החינוך בעירייה – מירי קופיטו נאמרה תודה גדולה על ידי כל תלמידי בית הספר. מנהל בית הספר הוסיף והודה בשם כל התלמידים וצוות המורים: "דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם, תודה רבה על בית חינוך המרחיב את הלב". גם יו"ר ועד ההורים בבית הספר – יניב רגב אמר בשם ההורים: "זכינו להתחדש לא רק ברוחניות אלא גם בגשמיות".

 

כזכור בקיץ האחרון בוצעו עבודות לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה בשני בתי ספר "ימין הרצוג" ו"עציון גבר" בעלות של כ – 8 מיליון ₪. זאת בהמשך לעבודות דומות שבוצעו בקיץ שעבר בבתי הספר "אופיר", "יעלים", וה"אולפנה". העבודות כללו השלמת נגישות בבתי הספר כולל פיר למעלית בכל אחד מבתי הספר. בנוסף לחיזוק המבנים נגד רעידות אדמה שופצה בבית הספר מבואת הכניסה, אזור המינהלה וחדר המורים, בהובלה של רונה שפירא, מנהלת המחלקה לחינוך סביבתי בעירייה ובליווי אדריכלי. בקרוב יחלו עבודות לבניית אולם הספורט בבית הספר בנוסף למגרש המקורה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד