עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

גם הם יכולים

11/07/2017
גם הם יכולים (הגדל)

גם הם יכולים

כחלק מקידום המקצועות המדעיים והטכנולוגיים, השתתף אשכול פיס בבית ספר התיכון ע"ש "בגין" לראשונה השנה, בתחרות הארצית של משרד החינוך "גם אני יכול", לתכנון ובניית מוצרים לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. 6 תלמידים מבית הספר השתתפו בתחרות בהדרכת המורה עופר הרשקוביץ והגישו שלוש עבודות. יאן בר ונועם גולר תלמידי כיתה ח' מתיכון בגין זכו במקום הראשון עם תכנון ובניית מערכת בקרה לבית, שתפקידה לספק אבטחה לבתים של אנשים בעלי מוגבלות וקושי בהגעה לדלת וכן אנשים שמתקשים להכניס את המפתח לדלת ולסובב את המנעול. המערכת גם שולטת על עצמת האור, מתגים שונים וכך חוסכת את הגישה למתגים.

 

דוד פרץ – מנהל אשכול פיס הסביר, כי בתחרות זו באים לידי ביטוי כישוריהם של תלמידי חטיבת הביניים בהבנת קשייה של הקהילה בעלת הצרכים המיוחדים ובפיתוח מוצרים למען שיפור חייהם ורווחתם האישית והציבורית.  כלל המוצרים נבנו לאחר חשיפה ארוכה של תלמידי אשכולות הפיס לעולמם של אוכלוסייה זו והצורך העז שלהם לעצמאות אישית בפעולות היומיום.

 

התחרות מטעם משרד החינוך, המנהל לתקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, התקיימה באשכול פיס קרית מלאכי והשלב הסופי באשכול פיס נשר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד