עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת חגגה לירושלים

29/05/2017
אילת חגגה לירושלים (הגדל)

אילת חגגה לירושלים

כמידי שנה, חגגה העיר אילת לירושלים, ביום חגה הלאומי שחל בשבוע שעבר (ד'), לציון 50 שנים לאיחוד ירושלים. זה התחיל בצעדה המסורתית בה השתתפו כ – 500 תלמידי כיתות ג', שצעדו ברחובות העיר והמשיך בהפנינג ירושלים, ברחבת אתר אום רשרש. על הבמה המרכזית הופיעו שגיא ורותם סרי והזמר והיוצר – ישי ריבו. עוד באירוע שרו ילדי אילת לירושלים ונהנו מעשרות סדנאות והפעלות. העמדה שרשמה הכי הרבה פעילות היתה העמדה לכתיבת פתקים שהועברו להטמנה בכותל.

צעדת ירושלים המסורתית מהווה את שיאה של פעילות מדרשת "אורות ישראל" (המרכז להעמקת החינוך היהודי), שהתקיימה בבתי הספר סביב נושא ירושלים. את ההפנינג הפיקה העירייה באמצעות אגף האירועים בשיתוף הגרעין התורני "אל עמי".

עוד לרגל 50 שנים לאיחוד ירושלים, הוקדש המופע השנתי של בית ספר "יעלים" בניהולה של אורנה כהן, לירושלים. במופע המסורתי, שהתקיים בתיאטראות אילת, בהשתתפות כל תלמידי בית הספר מא' עד ו' סיפרה "המלכה" ירושלים על עברה המפואר, קדושתה לשלושת הדתות, אוכלוסייתה המגוונת, הטעמים, הריחות והססגוניות המייחדים אותה. תלמידי כיתה א' העניקו למלכה מתנות וברכו אותה בברכות מרגשות לימים של שקט, אחווה ושלום. במהלך הערב, הפגינו התלמידים בפני הקהל את כישוריהם בהנחיה, משחק, ריקוד ונגינה. במופע התקיימה הופעת הבכורה של המקהלה הבית ספרית בניצוחה של אמור עמוסי.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד