עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סבב אירופה במים פתוחים באילת

28/03/2017
סבב אירופה במים פתוחים באילת (הגדל)

סבב אירופה במים פתוחים באילת

עיני עולם השחייה היו נשואות בסוף השבוע האחרון לסבב אירופה במים פתוחים המתקיים זו השנה התשיעית במפרץ אילת. 80 שחיינים מ - 13 מדינות השתתפו במשחים, אשר היוו גם את אליפות ישראל      ב - 5 וב - 10 ק"מ. נבחרת הונגריה שהגיעה בהרכב של 26 איש זכתה בשני המקומות הראשונים - לגברים ולנשים. מנהל הנבחרת הודיע, כי אין בכוונתם לוותר גם בשנים הבאות על ההגעה לאילת. בסיום התחרויות העניק ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי את המדליות למנצחים והודיע, כי יעשה הכל להחזרת אליפות העולם, לאחר שבוטלה ב2014 בגלל צוק איתן או את סבב גביע העולם.

 

אלוף ושיאן העולם ב – 1,500 מטרים - גרגוריו פלטיניירי, בחר באילת לטבילת מים פתוחים ראשונה בחייו. השחיין האיטלקי המוביל בעולם מתכונן להתחרות במשחקים האולימפיים הבאים (טוקיו 2020) במשחה 10 ק"מ, אולם לשחות בים מסתבר זה לא קל כמו בבריכה וכישוריו הספיקו לו למקום הרביעי בלבד. 

כאלופי ישראל ב - 10 ק"מ הוכתרו: עדן גירלאונטה בת ה - 17  (סיימה חמישית בסבב האירופאי) ושי טולדנו (סיים שישי בסבב האירופאי). במשחה 5 ק"מ: חיה זבלודוף ושחר רסמן. במשחה זה היתה גם נציגות אילתית של השחייניות אנה גרום ומורגן קולי

המשחה באילת, נחשב אידיאלי בתנאיו - הים האדום מציע מים צלולים, במידת הטמפרטורה הנכונה, מזג האוויר, היכולת לנווט היטב ומעל לכל התמיכה הבטיחותית שמקבל המשחה מצוותי הארגון של איגוד השחייה , מהשיטור הימי ומצוות ההצלה של חופי אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד