יום הולדת משותפת

13/12/2016
יום הולדת משותפת (הגדל)

יום הולדת משותפת לאזרחי העיר הוותיקים שהגיעו לגיל 80

180 אזרחים ותיקים ילידי שנת 1936 חגגו היום (ג'), מסיבת יום הולדת משותפת לרגל הגיעם לגיל 80. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, איחל לכל אחת ואחד מהם שהשליש הבא של חייהם יהיה מלא בכל טוב, שמחה, בריאות ונחת. גם רב העיר, הרב יוסף הכט, ברך את כל הנוכחים באריכות ימים וחיים טובים. כל החוגגים קיבלו תמונת מגנט, מזכרת מהאירוע.

 

האירוע החגיגי המתקיים זו השנה השמינית ביוזמת העירייה, התקיים במלון דן פנורמה, במהלכו נהנו האזרחים הוותיקים מארוחת צהריים חגיגית, באדיבות המלון ומשירתם הנפלאה של אמיר חיים ולהקת "המשפחה". כמו בכל חגיגה הייתה גם עוגה, שנתרמה על ידי מלון דן פנורמה. עוד התלוו לחגיגה בני נוער מאילת המשרתים בשנת שירות בגרעין "יחד" שליוו את הוותיקים במהלך החגיגה. התרגשות גדולה נרשמה, כאשר שולה קבלו, תושבת אילת ותיקה, חברה במועדון "אור בלב" ברכה בשם החוגגים והכריזה: "אנחנו עוד צעירים". פנינה מנייה – רכזת מועדון 50+ מתנ"ס יעלים ברכה את החוגגים בשם המשפחות, ביניהם       אימה – מלכה סאלינס.  

 

זו השנה השמינית בה חוגגת העירייה יום הולדת משותפת כחלק מהפעולות שנעשות למען אזרחיה הוותיקים של העיר אילת. לפני שמונה שנים, באירוע הראשון שהתקיים כחלק מהכרזת ראש העירייה על שנת הקשיש, הגיעו 20 חוגגים. מאז עולה מידי שנה מספר החוגגים וכיום כאמור חגגו 180. בכל שנה נערכת החגיגה בחודש דצמבר, החודש בו חוגג העם היהודי את חג החנוכה ומציין את גבורות ישראל ובכל שנה מתקיימת החגיגה במקום אחר: במועדון חברתי לגיל הזהב, מתנ"ס קולייר, מתנ"ס יעלים, מתנ"ס שחמון, האגודה למען הקשיש, במתנ"ס בית רובין, במלון סי הוטל והשנה, כאמור במלון דן פנורמה. את האירוע הפיקה גם השנה, מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, מינהל שח"ק בעירייה – אמירה אדרי המשמשת גם כיועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים, בשיתוף מזכירות העירייה.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד