עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יום הולדת משותפת

13/12/2016
יום הולדת משותפת (הגדל)

יום הולדת משותפת לאזרחי העיר הוותיקים שהגיעו לגיל 80

180 אזרחים ותיקים ילידי שנת 1936 חגגו היום (ג'), מסיבת יום הולדת משותפת לרגל הגיעם לגיל 80. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, איחל לכל אחת ואחד מהם שהשליש הבא של חייהם יהיה מלא בכל טוב, שמחה, בריאות ונחת. גם רב העיר, הרב יוסף הכט, ברך את כל הנוכחים באריכות ימים וחיים טובים. כל החוגגים קיבלו תמונת מגנט, מזכרת מהאירוע.

 

האירוע החגיגי המתקיים זו השנה השמינית ביוזמת העירייה, התקיים במלון דן פנורמה, במהלכו נהנו האזרחים הוותיקים מארוחת צהריים חגיגית, באדיבות המלון ומשירתם הנפלאה של אמיר חיים ולהקת "המשפחה". כמו בכל חגיגה הייתה גם עוגה, שנתרמה על ידי מלון דן פנורמה. עוד התלוו לחגיגה בני נוער מאילת המשרתים בשנת שירות בגרעין "יחד" שליוו את הוותיקים במהלך החגיגה. התרגשות גדולה נרשמה, כאשר שולה קבלו, תושבת אילת ותיקה, חברה במועדון "אור בלב" ברכה בשם החוגגים והכריזה: "אנחנו עוד צעירים". פנינה מנייה – רכזת מועדון 50+ מתנ"ס יעלים ברכה את החוגגים בשם המשפחות, ביניהם       אימה – מלכה סאלינס.  

 

זו השנה השמינית בה חוגגת העירייה יום הולדת משותפת כחלק מהפעולות שנעשות למען אזרחיה הוותיקים של העיר אילת. לפני שמונה שנים, באירוע הראשון שהתקיים כחלק מהכרזת ראש העירייה על שנת הקשיש, הגיעו 20 חוגגים. מאז עולה מידי שנה מספר החוגגים וכיום כאמור חגגו 180. בכל שנה נערכת החגיגה בחודש דצמבר, החודש בו חוגג העם היהודי את חג החנוכה ומציין את גבורות ישראל ובכל שנה מתקיימת החגיגה במקום אחר: במועדון חברתי לגיל הזהב, מתנ"ס קולייר, מתנ"ס יעלים, מתנ"ס שחמון, האגודה למען הקשיש, במתנ"ס בית רובין, במלון סי הוטל והשנה, כאמור במלון דן פנורמה. את האירוע הפיקה גם השנה, מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, מינהל שח"ק בעירייה – אמירה אדרי המשמשת גם כיועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים, בשיתוף מזכירות העירייה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד