עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מטפלים בחתולים

27/11/2016
מטפלים בחתולים (הגדל)

מטפלים בחתולים

לאחר שעמותת "אילת אוהבת חיות" החליטה על הפסקת הפעילות במבנה ששימש לטיפול בחתולים וממקום של דאגה לכ – 40 חתולים שנותרו במבנה, לקחה העירייה לידיה את הטיפול בחתולים עד שיימצא לכך פתרון קבע. לצד 14 עמדות האכלה, שהקימה העירייה באמצעות השירות הווטרינרי ברחבי העיר, מבצע נוסף של עיקור וסירוס חתולי רחוב שהסתיים בהצלחה בחודש שעבר, במסגרתו עוקרו וסורסו 850 חתולים, וכ – 1,500 חתולים מתחילת השנה, תפעיל העירייה את המבנה בעזרת צוות מקצועי, כולל ציוד חדיש וביקורים קבועים של וטרינר.

 

במשך שש שנים הפעילה עמותת "אילת אוהבת חיות" את המבנה לטיפול בחתולי רחוב, מבנה שהוקצה לשם כך על ידי העירייה. בשבוע שעבר, הפנתה יו"ר עמותת "אילת אוהבת חיות" – אהובה לוי, מכתב למנכ"ל עיריית אילת – פיליפ אזרד ולווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ, בו ציינה כי העמותה מפסיקה את פעילותה במקום ומחזירה את המבנה האמור לעיריית אילת. מיד עם סיום פעילות העמותה במקום, דאג ד"ר אורן אברמוביץ – וטרינר העירייה, להעניק טיפול רפואי לחתולים, שנותרו ללא טיפול, באמצעות אנשי מקצוע וביקורים סדירים של וטרינר במקום.

 

על רקע החלטת העמותה להשיב את המקום לעיריית אילת, הוחלט להפעיל את המקום בצורה מקצועית באמצעות שני אנשי צוות במשרה מלאה (לרבות שישי ושבת), כולל ניקיונות, האכלה של החתולים ומתן טיפול רפואי במידת הצורך. לדברי ד"ר אברמוביץ, מטפלות החתולים שנשכרו על ידי עיריית אילת הן בעלות ידע מקצועי וניסיון בטיפול בחתולים ויש ביכולתן לתת מענה מקצועי. בנוסף אליהן, יתקיימו כארבעה ביקורי רופא וטרינר, אשר יבדוק את מצבם של החתולים במקום וייתן מענה רפואי. זאת לצד הצטיידות של אגף השירות הווטרינרי בציוד, מזון וחומרי ניקוי לצורך הפעלה שוטפת של המקום בתנאים ראויים.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד