מקדמים מדעים

21/11/2016
מקדמים מדעים (הגדל)

מקדמים מדעים

כחלק מקידום הוראה ולמידה של מקצועות מדעיים וטכנולוגיים ויוזמות להקמת מתחם מעבדות ובהמשך פתיחת שלוחה של מוזיאון "מדעטק" באילת, נפגשו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי וראש מינהל שח"ק בעירייה – ד"ר דרורי גניאל עם נשיא מכון ויצמן למדע – פרופ' דניאל זייסמן. ראש העירייה: "הפגישה מהווה תחילת תהליך שאם יצליח יהווה פריצת דרך לכל תחום המדעים".

 

לצד תכנית stem ללימוד המדעים, פרי יוזמה של מגבית קנדה, פדרציית טורונטו, הסוכנות היהודית, משרד החינוך, עיריית אילת, מועצה אזורית חבל אילות, וקרן רש"י, תכנית המופעלת על ידי בית יציב, מקדם כבר שנים ד"ר דרורי גניאל, תכנית רחבה לקידום ההוראה והלמידה של מקצועות מדעיים וטכנולוגיים. בתוך כך פועל ד"ר גניאל להקים מבנה מעבדות חדש, זאת מאחר שמספר המעבדות הפועלות במוסדות החינוך, כבר צר מלהכיל את מספר התלמידים הלומדים את תחומי המדעים בבתי הספר. במסגרת זו, נפגש ד"ר גניאל עם ד"ר רונן מיר - מנהל מרכז שוורץ רייזמן למעבדות פיסיקה וכימיה, שגם ביקר במערכת החינוך והאקדמיה באילת וביחד נפגשו עם נציגי מכון דוידסון ובשבוע שעבר נפגשו כאמור עם נשיא מכון ויצמן.

 

בפגישה התרשם הנשיא מהפעולות העירוניות והביע רצון לשיתוף פעולה. עוד עודכן הנשיא מראש העירייה, כי בהמשך לפגישה שהתקיימה עם מנכ"ל מוזיאון "מדעטק" – תא"ל (במיל') אלי שרמייסטר, לפני כשנתיים, הקצתה העירייה שטח להקמת שלוחה של המוזיאון באילת, אשר יהווה חלק מקריית חינוך  ע"ש יצחק נבון, ברובע 9 בשחמון. עוד הוסכם בישיבה, כי יוקם אזור אחד שיחבר את שני המבנים, מוזיאון ומרכז מעבדות משוכלל.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד