עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

בבית-ספר "אלמוג" - הלכו על זה!

14/11/2016
בבית-ספר "אלמוג"  - הלכו על זה! (הגדל)

בבית-ספר "אלמוג"  - הלכו על זה!

יום ההליכה הבינלאומי, שצוין ביום שישי האחרון (11.11) הוציא את כלל תלמידי בית-ספר "אלמוג" להליכה משותפת, בהובלתה של המורה לחינוך גופני - ויקה כהן. עם פתיחת יום הלימודים, יצאו כלל תלמידי בית-הספר, בניהולה של בטי סימלמיץ, ההורים וצוות המורים להליכת בוקר בסביבת בית-הספר. מנהל אגף הספורט בעירייה - יעקב מלכה, דאג לצייד את התלמידים בכובעים, בקבוקי מים ומדבקות אותן חילקו התלמידים לתושבי העיר והסבירו על חשיבות היום. עם החזרה לבית-הספר, נהנו התלמידים מארוחת בוקר בריאה בכיתות, באדיבות ועדי ההורים הכיתתיים.

 

יום ההליכה הבינלאומי  נערך  מדי שנה, באופן מסורתי, במרבית המדינות החברות בארגון הבריאות העולמי. מטרת היום היא לעורר את מודעות האזרחים והעובדים לחשיבותה של הפעילות הגופנית כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא ולהעלותה על סדר היום הציבורי.

מנהלת ביה"ס, בטי סימלמיץ, סיכמה בגאווה: "ההנאה הייתה רבה, אין לי ספק שהצלחנו להעביר את המסר שכל פעילות כזאת היא חלק חשוב מהעשייה היומיומית ולכן כדאי לאמץ אותה במשך היום, היא נחשבת ונספרת כחלק מהפעילות הגופנית היומית ותורמת לשיפור הבריאות הפיזית, הגופנית, להפחתת מתחים ולאיכות חיים טובה יותר".  

עוד כחלק מעידוד לאורח חיים בריא, מצוין חודש נובמבר כחודש הבריאות העירוני, במסגרת זו נהנים מאות מתושבי אילת מפעילות ספורט חינם בפארקי הספורט ובקבוצות קטנות בבתים. הפעילות מתקיימת במסגרת תכנית "אילת, ים של בריאות" במסגרתה נעשתה פניה לציבור להתארגן בקבוצות קטנות, לבחור מדריך וסוג פעילות, במימון מלא של העירייה. כאמור מאות כבר נהנים והפעילות עדיין נמשכת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
עדכון
המזרקה המוסיקלית לא תפעל בערב תשעה באב (מוצאי שבת 21.7). בשבוע הבא תחזור המזרקה לפעילות סדירה.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד