בבית-ספר "אלמוג" - הלכו על זה!

14/11/2016
בבית-ספר "אלמוג"  - הלכו על זה! (הגדל)

בבית-ספר "אלמוג"  - הלכו על זה!

יום ההליכה הבינלאומי, שצוין ביום שישי האחרון (11.11) הוציא את כלל תלמידי בית-ספר "אלמוג" להליכה משותפת, בהובלתה של המורה לחינוך גופני - ויקה כהן. עם פתיחת יום הלימודים, יצאו כלל תלמידי בית-הספר, בניהולה של בטי סימלמיץ, ההורים וצוות המורים להליכת בוקר בסביבת בית-הספר. מנהל אגף הספורט בעירייה - יעקב מלכה, דאג לצייד את התלמידים בכובעים, בקבוקי מים ומדבקות אותן חילקו התלמידים לתושבי העיר והסבירו על חשיבות היום. עם החזרה לבית-הספר, נהנו התלמידים מארוחת בוקר בריאה בכיתות, באדיבות ועדי ההורים הכיתתיים.

 

יום ההליכה הבינלאומי  נערך  מדי שנה, באופן מסורתי, במרבית המדינות החברות בארגון הבריאות העולמי. מטרת היום היא לעורר את מודעות האזרחים והעובדים לחשיבותה של הפעילות הגופנית כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא ולהעלותה על סדר היום הציבורי.

מנהלת ביה"ס, בטי סימלמיץ, סיכמה בגאווה: "ההנאה הייתה רבה, אין לי ספק שהצלחנו להעביר את המסר שכל פעילות כזאת היא חלק חשוב מהעשייה היומיומית ולכן כדאי לאמץ אותה במשך היום, היא נחשבת ונספרת כחלק מהפעילות הגופנית היומית ותורמת לשיפור הבריאות הפיזית, הגופנית, להפחתת מתחים ולאיכות חיים טובה יותר".  

עוד כחלק מעידוד לאורח חיים בריא, מצוין חודש נובמבר כחודש הבריאות העירוני, במסגרת זו נהנים מאות מתושבי אילת מפעילות ספורט חינם בפארקי הספורט ובקבוצות קטנות בבתים. הפעילות מתקיימת במסגרת תכנית "אילת, ים של בריאות" במסגרתה נעשתה פניה לציבור להתארגן בקבוצות קטנות, לבחור מדריך וסוג פעילות, במימון מלא של העירייה. כאמור מאות כבר נהנים והפעילות עדיין נמשכת.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד