עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

בבית-ספר "אלמוג" - הלכו על זה!

14/11/2016
בבית-ספר "אלמוג"  - הלכו על זה! (הגדל)

בבית-ספר "אלמוג"  - הלכו על זה!

יום ההליכה הבינלאומי, שצוין ביום שישי האחרון (11.11) הוציא את כלל תלמידי בית-ספר "אלמוג" להליכה משותפת, בהובלתה של המורה לחינוך גופני - ויקה כהן. עם פתיחת יום הלימודים, יצאו כלל תלמידי בית-הספר, בניהולה של בטי סימלמיץ, ההורים וצוות המורים להליכת בוקר בסביבת בית-הספר. מנהל אגף הספורט בעירייה - יעקב מלכה, דאג לצייד את התלמידים בכובעים, בקבוקי מים ומדבקות אותן חילקו התלמידים לתושבי העיר והסבירו על חשיבות היום. עם החזרה לבית-הספר, נהנו התלמידים מארוחת בוקר בריאה בכיתות, באדיבות ועדי ההורים הכיתתיים.

 

יום ההליכה הבינלאומי  נערך  מדי שנה, באופן מסורתי, במרבית המדינות החברות בארגון הבריאות העולמי. מטרת היום היא לעורר את מודעות האזרחים והעובדים לחשיבותה של הפעילות הגופנית כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא ולהעלותה על סדר היום הציבורי.

מנהלת ביה"ס, בטי סימלמיץ, סיכמה בגאווה: "ההנאה הייתה רבה, אין לי ספק שהצלחנו להעביר את המסר שכל פעילות כזאת היא חלק חשוב מהעשייה היומיומית ולכן כדאי לאמץ אותה במשך היום, היא נחשבת ונספרת כחלק מהפעילות הגופנית היומית ותורמת לשיפור הבריאות הפיזית, הגופנית, להפחתת מתחים ולאיכות חיים טובה יותר".  

עוד כחלק מעידוד לאורח חיים בריא, מצוין חודש נובמבר כחודש הבריאות העירוני, במסגרת זו נהנים מאות מתושבי אילת מפעילות ספורט חינם בפארקי הספורט ובקבוצות קטנות בבתים. הפעילות מתקיימת במסגרת תכנית "אילת, ים של בריאות" במסגרתה נעשתה פניה לציבור להתארגן בקבוצות קטנות, לבחור מדריך וסוג פעילות, במימון מלא של העירייה. כאמור מאות כבר נהנים והפעילות עדיין נמשכת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד