עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קונסול כבוד לאילת

20/09/2016
קונסול כבוד לאילת (הגדל)

קונסול כבוד לאילת

לצד כ – 20 קונסוליות הפועלות באילת, מונה לאחרונה, דוד פתאל, הבעלים של רשת המלונות פתאל, כקונסול הכבוד של דנמרק באילת. בשבוע שעבר (ד') הציג כמקובל, שגריר דנמרק בישראל, יספר ואר את קונסול הכבוד של אילת בפני ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. לאחר הטקס הרשמי, אירח השגריר,  אישי ציבור ביניהם גורמי תיירות, נציגי אקדמיה וכוחות הביטחון לארוחה חגיגית לכבוד מינויו של דוד פתאל.

בפגישה עם שגריר דנמרק, שיבח ראש העירייה על מינויו של דוד פתאל כקונסול הכבוד של דנמרק באילת וזאת לאור מעורבותו ורגישותו החברתית וברך על האפשרות לחזק קשרים בינלאומיים נוספים. בעניין זה פנה ראש העירייה לשגריר ולדוד, כמי שמונה זה עתה כקונסול הכבוד, לפעול בכל דרך לחזק את התיירות לאילת ולהחזיר עטרה ליושנה בכל הנוגע לתיירות ממדינות סקנדינביה. עוד הדגיש ראש העירייה את היתרון הצפוי עם פתיחת שדה התעופה הבינלאומי, שנבנה בעת הזו צפונית לאילת ואשר יוכל להמריא ולהנחית מטוסים לכל ומכל יעד בעולם. פתאל מצדו חיזק את העניין וציין, כי מדובר בטיסה בת 5 שעות ובהפרש של 25 מעלות בחורף. עוד שוחחו השלושה על בחינה משותפת של ברית ערים תאומות בין אילת לבין עיר דומה בדנמרק. השגריר שמח על ההצעה וציין, כי יפעל לקדם יחסי תאומות.  

משרד החוץ הדני מייחס חשיבות רבה לקשרים עם קונסולי הכבוד. "אילת היא עיר חשובה בישראל, גם כמרכז תיירותי, כנמל וכ"עיר חכמה"" ציין השגריר והוסיף: "דוד פתאל, הודות לניסיונו ולקשרים המרשימים שלו, מהווה נכס חשוב לשמירת האינטרסים הדנים באילת ופיתוח שיתוף פעולה הדוק יותר לטובת ישראל ודנמרק יחדיו".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
עדכון
המזרקה המוסיקלית לא תפעל בערב תשעה באב (מוצאי שבת 21.7). בשבוע הבא תחזור המזרקה לפעילות סדירה.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד