עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מקדם את ענייני העיר

18/07/2016
מקדם את ענייני העיר (הגדל)

מקדם את ענייני העיר

בהמשך להובלת המאבק נגד סגירת שדה דב ולצד פעילות רבת שנים במסגרתה פוקד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי מידי שבוע את הכנסת ומשרדי הממשלה לטובת קידום ענייני העיר, נפגש בשבוע שעבר, ראש העירייה עם שר האוצר – משה כחלון ועם שר הפנים – אריה דרעי.

במסגרת יום עבודה בירושלים, נפגש ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי  עם שר הפנים - אריה דרעי,  החשבת הכללית באוצר -  מיכל עבאדי ועם שר האוצר - משה כחלון. על סדר היום נושאים הנוגעים להמשך פיתוח העיר אילת. במהלך פגישתו עם שר האוצר אליה הצטרף מנכ"ל משרד האוצר - שי באב״ד, דנו השניים על יישום התוכנית האסטרטגית לאילת, בדגש על יצירת מקורות וגיוון תעסוקה, חיזוק האקדמיה והחינוך, זאת לצד המשך קידום השקעות בתשתיות התיירות בעיר.

ראש העירייה הוסיף והדגיש בפגישתו עם שר האוצר את החשיבות בטיפול בתשתיות התחבורה, מניעת סגירת שדה דב טרם תמצא חלופה ראויה, פעילות שדה התעופה החדש, קידום ועידוד בית החולים "יוספטל"  והחשיבות בשמירה על הפטור ממע"מ בעיר. שר האוצר גילה מומחיות ובעיקר הבנה והסכמה לפעול לפיתוח אילת. דבר שבא לידי ביטוי רק לאחרונה עם הגיבוי המלא והסיוע במניעת סגירת שדה התעופה דב.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד