עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מחזקים קשרים עם הולנד

18/07/2016
מחזקים קשרים עם הולנד (הגדל)

מחזקים קשרים עם הולנד

שגריר הולנד בישראל – חילס בסחור פלוח,  הגיע בשבוע שעבר ( ג') ביחד עם צוות משרדו לביקור באילת ונפגש עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. במהלך הפגישה, בה נכח קונסול הכבוד אורי פרי-גל,  דנו השניים על חיזוק והידוק הקשרים בין אילת והולנד, זאת  לאור התעניינות מצד ההולנדים בקידום ופיתוח קשרי תיירות ואקדמיה משותפים.

זהו ביקור ראשון של שגריר הולנד הנוכחי בעיר אילת ובביקורו הדגיש את החשיבות שהוא רואה בעיר אילת כעיר תיירות מובילה. עוד הוסיף השגריר, כי בכוונתו להמשיך ולקרב את היחסים של אילת עם העיר התאומה קאמפן שבהולנד, קשר עליו ניצח ביד רמה במשך שנים ג'קי פרי- גל ז"ל. "אשמח למקד ולחזק את היחסים בקידום שיתופי פעולה בתחומי התיירות והאקדמיה" ציין השגריר. ראש העירייה העניק לשגריר סקירה מקיפה על העיר אילת ושיתף אותו בחזונו ובתכנית האסטרטגית עליה עמלים בימים אלו צוותי משרדי הממשלה השונים. בדבריו שם ראש העירייה דגש על בניית שדה התעופה צפונית לאילת, אשר יוכל להנחית מטוס מכל יעד בעולם וציין את החשיבות הגדולה בקידום התיירות לאילת. "אנחנו ניצבים לקראת אחד האתגרים המשמעותיים והדרמטיים ביותר של העיר אילת, הקמת שדה התעופה הבינלאומי" סיכם ראש העירייה.  השגריר הדגיש, כי הוא וצוות משרדו ישמחו לקדם ולסייע בעידוד חברות תעופה מהולנד ומאירופה לנחות בשדה התעופה החדש באילת.

ראש העירייה כהרגלו העניק לשגריר שי צנוע, סמל העיר אילת "דגל הדיו". השגריר הנרגש ציין, כי הוא וצוותו ישמחו לקדם את כל הנושאים שעלו בפגישה, שמטרתם קירוב והידוק היחסים בין אילת והולנד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
עדכון
המזרקה המוסיקלית לא תפעל בערב תשעה באב (מוצאי שבת 21.7). בשבוע הבא תחזור המזרקה לפעילות סדירה.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד