שדה דב ימשיך לפעול עד 2019

6/07/2016
שדה דב ימשיך לפעול עד 2019 (הגדל)

נשארים במסלול - שדה דב ימשיך לפעול עד 2019

על רקע המאבק נגד סגירת שדה דב, החליט שר האוצר – ח"כ משה כחלון,  כי שדה דב ימשיך לפעול מהשדה הצבאי ותושבי אילת ואורחיה ימשיכו לטוס דרכו עד 2019. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שמוביל את המאבק יחד עם 81 חברי הכנסת וראש עיריית תל אביב יפו – רון חולדאי, ממשיכים במאבק עד להשגת החלופה הסופית הראויה לעיר אילת לתושביה ואורחיה.

 

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ציין בהתרגשות "אני רואה בכך ניצחון במערכה, אבל הקרב לא הסתיים. מדובר במהלך המלמד, כי הצדק ניצח וכי לא ניתן היה לפגוע בעיר אילת ותושביה. התוצאות שהתקבלו הן תוצאה של היגיון מושכל לצד הובלה של מאבק נחוש בו לקחו חלק 81 חברי כנסת עם אמירה מאוד ברורה. למאבק הצודק והחשוב התגייס גם ראש עיריית תל אביב יפו - רון חולדאי. אני שמח שנמצא פתרון זמני שנותן לנו זמן להיערך ולדון בחלופה הסופית,  השארת המסלול במיקומו הנוכחי".

 

ח"כ שמולי, יוזם הצעת החוק להמשך הפעילות האזרחית בשדה התעופה דב הוז, על הפשרה שהושגה בנושא: "אני מודה לשר האוצר שקיבל את דרישתנו ללא צורך בהליך החקיקה והטיסות האזרחיות לשדה דב ימשכו. זו תוצאה טובה לכל הצדדים ואני בעיקר שמח שהצלחנו לשמור על צרכי התושבים בפריפריה הרחוקה של אילת והערבה: הטיסות לעיר לא יצומצמו, לא תהיה פגיעה בכלכלה ובתיירות והחולים יוכלו להמשיך ולקבל את הטיפולים במרכז הארץ."

 

ח"כ סמוטריץ' התייחס אף הוא להסכם" "ניצחנו. היום ייחתם הסכם שישמור על אילת וישמר על הפריפריה! לאחר חודשים ארוכים של הובלת המאבק לשמירה על התעופה האזרחית לאילת והצמדת תאריך פינוי שדה דב האזרחי לפינוי השדה הצבאי, היום ייחתם ההסכם. פעלתי למען השארת השדה ביחד עם מעל 70 חברי כנסת  מהקואליציה ומהאופיזיציה על מנת לוודא שזה לא יקרה. סגירת שדה דב תגרור פגיעה אנושה בתיירות, בתעשייה ובתושבי אילת, תביא לצמצום משמעותי  של מספר הטיסות, ותנתק את אילת מהמרכז. בנוסף, זה עלות לסתום את הגולל על כלל הטיסות לפריפריה כיון שאין חברת תעופה שתמשך להחזיק את המטוסים הקלים- הפנים ארציים ללא קו שדה דב אילת. ברכות לשר האוצר כחלון על ההישג. נמשיך לעמוד על המשמר למען הפריפריה."

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד