עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מודים לשירות הלאומי

27/06/2016
מודים לשירות הלאומי (הגדל)

מודים לשירות הלאומי

במפגש חגיגי שנערך אתמול (א') בלשכת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, כ- 45 מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי באילת, מתוכם כמחצית בני ובנות אילת, קיבלו תעודות הוקרה על התנדבותם ותרומתם לעיר.

 

מתנדבי השירות הלאומי, חילונים ודתיים, נשים וגברים, נוגעים בכל עצב ועצב של הקהילה. רובם משרתים את שנת השירות בקופות החולים ובבית החולים בעיר, במכבי האש, במערכת הרווחה של העירייה, בבתי הספר היסודיים, בגני הילדים, מתנ"סים, בקליטת עלייה ועוד. כאמור, אתמול (א') התקיים מפגש הסיכום של מתנדבי השירות הלאומי במהלכו חולקו תעודות ושי צנוע כהוקרה על התנדבותם בקהילה.  

 

ראוי לציין, כי לצד עידוד לגיוס משמעותי לצה"ל, יזם מינהל שח"ק בעירייה בשנים האחרונות, מהלך של גיוס לשירות לאומי אזרחי, לכל התלמידים והתלמידות שקיבלו פטור משירות צבאי מסיבות שונות. אלה, כאמור מצטרפים לשורות השירות הלאומי, כאשר את השירות הם מבצעים בדרך כלל במוסדות וארגונים שונים בעיר וזה נחשב כשירות לכל דבר ועניין. השנה שירתו כאמור, באילת 25 מתנדבים בני אילת. זוהי השנה הרביעית בה נהנים בני ובנות השירות הלאומי מסדנת הכנה לקראת סיום השירות בת יומיים. בסדנה שנערכת ביוזמת מרכז צעירים בעיריית אילת, מקבלים המתנדבים כלים לקבלת החלטות, מידע בנושא לימודים, עבודה וזכויות.

 

במפגש  הסיום ברך ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, את המנדבים והודה להם בשם תושבי העיר על שירותם באילת, ועל תרומתם לרווחת התושבים ולחוסנה של הקהילה. "חשוב לי להודות לכל אחד ואחת מכם על שירותכם המשמעותי ותרומתכם לעיר אילת. אחד מהערכים החשובים לי כראש עירייה הוא נושא הגיוס לצה"ל או השירות הלאומי המהווה חלופה ראויה לשירות הצבאי לאלו שמקבלים פטור מהשירות הצבאי מסיבות שונות. אני מקווה שתחליטו להישאר בעיר ולבנות פה את ביתכם,  אגף הצעירים-שהינו נכס אסטרטגי וחשוב לעיר אילת ולצעיריה, יהווה עבורכם את המקום בו תוכלו לקבל את השירות שילווה אתכם בכל מה שקשור ללימודים, עבודה ומימוש זכויותיכם. אני מאחל לכם הצלחה רבה."  סיכם ראש העיר. חשוב להדגיש כי לצד בני אילת,  שירתו בעיר 23 מתנדבות, בנות דתיות, שהגיעו מחוץ לאילת.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד