עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הדבר הבא

15/06/2016
הדבר הבא (הגדל)

מרכז צעירים ואוניברסיטת בן גוריון באילת משתפים פעולה גם בנושא פיתוח קריירה של הסטודנטים

תוכנית המתמחים "הדבר הבא" של קרן רוטשילד- קיסריה, שמפעיל מרכז הצעירים בעירייה כבר ארבע שנים, שולבה לראשונה גם באקדמיה. במסגרת התכנית, משובצים סטודנטים שנמצאים בשלבים מתקדמים של לימודים אקדמיים, להתמחות בתפקידים ההולמים את תחום לימודיהם ואת האופק התעסוקתי שלהם. השנה לראשונה, נכנסה התכנית לאקדמיה, והסטודנטים המתמחים השתתפו בקורס "מהשכלה לתעסוקה" שכלל הרצאות מרתקות, הכנה לעולם העבודה, מפגש עם יזמים ומעסיקים ועוד, והוכר גם לצבירת נקודות זכות אקדמיות, זאת בנוסף ל120 שעות התמחות.

 

19 סטודנטים הלומדים לתואר אקדמי באוניברסיטת בן גוריון באילת בתחומי הניהול, כלכלה, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, מלונאות ותיירות, תקשורת, משאבי אנוש ועוד, השתלבו במשרות התמחות, זאת תוך ליווי וחניכה צמודים מטעם מקום העבודה הקולט ורכזת פיתוח קריירה במרכז צעירים, מורן סולומון. הסטודנטים השתלבו בעמותות, ארגונים פרטיים וציבוריים בעיר, ביניהם: אלונים –שיקום נפגעי נפש בקהילה, המרפאה לבריאות הנפש של שירותי בריאות כללית, ריף הדולפינים, מכללת        גישה- האקדמיה ללחימה התפתחותית, השירות הפסיכולוגי-חינוכי בעיריית אילת, עמותת אנוש, TSC חברה לייעוץ עסקי, חנן עמוס- ייעוץ כלכלי לעסקים ועוד.

 

אבי קנדלקר, מנהל משרד התיירות באילת, לקח חלק בתכנית כמעסיק, משתף: "אני מסיים שנה שלישית בפרויקט המתמחים המבורך. עדי ספן, סטודנטית שנה ב' בניהול מלונאות ותיירות ביצעה את ההתמחות במשרד התיירות ועשתה עבודה טובה. אני מקווה לקלוט אותה אצלנו במשרד. אני ממליץ למנהלים במגזר הפרטי והציבורי להצטרף משום שהרווח הדדי, תרומה להשכלה ושילוב הון אנושי איכותי בשוק התעסוקה המקומי". דיאגו רוגובסקי, פסיכולוג קליני-חינוכי ומנהל שירות ברה"נ מחוז דרום בקופת חולים כללית, אצלו  התמחו חמישה סטודנטים לפסיכולוגיה הוסיף: "על מנת שיוכלו לטפל, פסיכולוגים נדרשים לתואר שני. השלב הבא בפיתוח ההון האנושי הוא פתיחת מסלול לתואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטה באילת, מה שיסייע בהשארת הסטודנטים בעיר ולפיתוח התחום בעיר".

 

מפגש הסיום החגיגי של התוכנית התקיים בשבוע שעבר, במעמד ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי והמנהל האקדמי של אוניברסיטת בן גוריון באילת - פרופ' נדב ששר, ובהשתתפות המתמחים,       המנחים המלווים, נציגי הארגונים הקולטים, צוות מרכז צעירים ומנהלת אזור דרום של התוכנית הארצית - שושנה שטיינר-צרפתי. ראש העירייה בירך את כל המתמחים והדגיש את תרומתה של התוכנית לפיתוחה וקידומה של אילת בהיבט של שדרוג ההון האנושי וגיוון מקורות התעסוקה, בד בבד עם התהוות מהלכים בקנה מידה אסטרטגי בהובלת מנכ"ל משרד האוצר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד