עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נוער מתנדב מצטיין

31/05/2016
נוער מתנדב מצטיין (הגדל)

נוער מתנדב מצטיין

מאות בני נוער מכלל מסגרות הנוער בעיר מילאו את רחבת הבריכה העירונית, כשהם מבקשים לפרגן לחבריהם המצטיינים. כמידי שנה, התקיים בשבוע שעבר (ג') טקס "אות הפעיל המצטיין" במסגרתו, בוחרת כל מסגרת, מצטיין ומאירה את פועלו בזרקור מקומי. אות הפעיל המצטיין הוענק השנה ל - 36 בני נוער, מ - 30 מסגרות ותנועות נוער. עוד במעמד הטקס, נבחר ליקיר הנוער - משה סעדון, פעיל ומתנדב בקהילה מזה 20 שנה. סטפני בן ארי, מדריכה חינוכית טיפולית ביחידה לקידום נוער, נבחרה כעובדת נוער מצטיינת ותנועת הנוער - מד"צים ב 360 הפועלים במתנ"ס יעלים, במימון תכנית 360, נבחרה כמסגרת נוער מצטיינת. ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי ברך את הנוער: "העיר אילת התברכה בכם, דור העתיד שלנו, בני נוער איכותיים ומוצלחים הפעילים ומצטיינים במגוון תחומים, הצלחתכם היא שעומדת לנגד עינינו ועשייתכם הראויה להערכה מיוחדת, מהווה שכר לעמלינו".

 

לצד פעילות שוטפת לבני נוער, שיוזמת העירייה בשיתוף מועצת הנוער העירונית, הוועדה לקידום מעמד הילד בראשות חברת מועצת העיר – עו"ד יעל דראבי, ולצד עשרות חוגים ופעילויות, שמציעה רשת המתנ"סים, פועלות בעיר אילת עשרות מסגרות ותנועות נוער, בהן פעילים מאות בני נוער. טקס אות הפעיל המצטיין, היא אחת הדרכים להעריך את פועלם ולהוקיר את המצטיינים. לצד הענקת התעודות, נהנו בני הנוער ממופע על חושי של האומן ליאור רוכמן, ומארוחת ערב בבריכה העירונית.

 

להלן שמות המצטיינים במסגרות השונות: נוער מד"א - מסגרת התנדבותית בה משולבים בני הנוער בפעילות מד"א. מצטיינת: גלי סופר.  מרכז נוער ווליום שחמון – במרכז פועלות קבוצות נוער בזיקה למוסיקה. להקות נוער מקומיות זוכות לליווי ולמידה מקצועית, כמו כן פועלת במרכז קבוצת מד"צים. מצטיינת: עמית סבג. מועצת נוער עירונית - גוף המייצג את כלל מסגרות ותנועות נוער ומועצות תלמידים בית ספריות ופועל לרווחת כלל בני הנוער על פי ערכי הדמוקרטיה בשילוב של מעורבות בקהילה, בדגש על ערכים של אחריות וכבוד. מצטיינת: מור פייגן. היחידה לקידום נוער יחידה הנותנת מענה לנוער מנותק ממסגרת פורמאלית תוך שילוב של טיפול, למידה ופיתוח מיומנות חברתיות. מצטיין: אבראהים חמימי. שבט צופי אילת - תנועת נוער הפועלת למעורבות ולקיחת אחריות אישית וקבוצתית תוך פיתוח הדור הצעיר למנהיגות והכשרתם כמדריכים. מצטיינת: מיכל בן הרוש. משמר אזרחי - מסגרת הפועלת על ערכי ההתנדבות. בני הנוער המתנדבים זוכים ללמוד לעבוד במשטרה על תקן מתנדב. מצטיין: מרטין גוטמן. ארגון הנוער אילטבע- ארגון נוער הפועל למנהיגות סביבתית תוך פיתוח ועידוד בני נוער להכשרה להדרכה, למנהיגות ולקיימות, מצטיין: מאור ביטון. מרכז הנוער בראשית – "נוער אילת אומר לא לסמים, לאלכוהול ולאלימות" - מרכז נוער המפתח ומטפח דור של מנהיגים ושגרירים. בני הנוער זוכים להכשרות מקצועיות בתחום אותם הם "מעבירים הלאה". במרכז פועלות קבוצות חונכות ילדי מכורים, קבוצות מד"צים, קבוצת משא"לה  ונוער עולה נוער תנופה. מצטיינת: אלמוג אבי. נוער תנופה, מצטיין: אנטוון פוליבוי.

 

 

תוכנית יוניסטרים - תוכנית חברתית עסקית המכשירה את בני הנוער להפוך ליזמים צעירים בתחום העסקים. מצטיינת: דורי וישגרדי. תוכנית נטע@ - תוכנית חברתית לימודית המכשירה את בני הנוער להתפתח בתחום המחשבים עד להיותם טכנאים. במסגרת זו, פיתחו מרכז ידע קהילתי המפתח גם יזמויות קהילתיות בתחום המחשבים. מצטיין: דגו קוגוס.  מדצ"ים עירוני - מסגרת נוער בוגר המכשירה את בני הנוער להדרכה תוך מתן כלים חברתיים וערכיים. מצטיינת: שחר ביטון. מד"צים ב 360 יעלים מסגרת נוער המכשירה את בני הנוער להדרכה תוך מתן כלים חברתיים וערכיים למנהיגות ומעורבות חברתית, המסיימים זוכים לתעודת מדריך צעיר מטעם משרד החינוך מינהל חברה ונוער. מצטיין: אור אסרף. מד"צים קולייר - מסגרת נוער המכשירה את בני הנוער להדרכה תוך מתן כלים חברתיים וערכיים המסיימים זוכים לתעודת מדריך צעיר מטעם משרד החינוך מינהל חברה ונוער. מצטיינת: שי רומר. מד"צים שחמון -  מסגרת נוער המכשירה את בני הנוער להדרכה תוך מתן כלים חברתיים וערכיים. המסיימים זוכים לתעודת מדריך צעיר מטעם משרד החינוך מינהל חברה ונוער. מצטיינת: עמית סבג. צופי אש - מתנדבי צופי אש פועלים בשגרה ובחירום יחד עם כבאי האש. מצטיינת: מעיין זגורי.          תנועת בני עקיבא- תנועה דתית לאומית הפועלת על ערכי היסוד פועלת בכיתות ד'-י"ב כאשר בני הנוער מדריכים את הצעירים. מצטיינת: אביטל נגר. תיאטרון קהילתי מתנ"ס בית רובין - נוער התיאטרון פועל במסגרת התיאטרון הקהילתי ומעלה הצגות מקצועיות לטובת הקהילה, כמו כן מתקיימת פעילות חונכות צעירה. מצטיינת: רעות בית הלחמי. תוכנית פל"א מתנ"ס בית רובין - תוכנית פל"א מיועדת לנוער עולה המגיע למתנ"ס וזוכה לעזרה בשיעורי בית, למידה והכנה לבגרויות בשילוב של מיומנויות חברתיות וערכיות ארצי ישראליות. מצטיינת: אדליס רמירז רודריגז. מועדון חברתי בית הספר אורים – מועדון הפועל בבית הספר אורים, בית הספר לחינוך מיוחד, בתכנית פועלים בני הנוער למען ילדי בית הספר, מצטיין: תמיר יהב. תכנית דילר- מטרתה העיקרית של התוכנית הינה יצירת שותפות בינלאומית, אשר מעוררת השראה ומעצימה בני נוער בדרכם להיות סוכני שינוי פעילים ויצרניים עם זהות יהודית מגובשת, תחושת שייכות לקהילתם בישראל ובעלי תפיסה של אחריות לתיקון עולם. מצטיינת: בר אביטן.       הגרעין התורני אל עמי נוער דתי לאומי, פועל בעיר לחיזוק ערכי היהדות וקירוב הלבבות בין חילוניים ודתיים. מצטיין: צבי רוטשילד. קבוצת הנוער אחריי- קבוצת נוער המעניקה פעילות מגוונת לנוער        לקראת צבא, מעודדת לגיוס משמעותי ואיכותי ומכינה את בני הנוער לכושר, מצטיינת: סיון פרץ.                     בית הספר לכדורגל- מכשיר ומקדם את פעילות הספורט בתחום הכדורגל ומעניק לבוגריו יכולות התמדה, וכושר מנהיגות מעבר לקידום המצויינות בספורט. מצטיין: שגיב מלכה. בית הספר לכדורסל – פועל במסגרת פעילויות הספורט המגוונות ברשת המתנ"סים ומכשיר מידי שנה עשרות ספורטאים. מיטב השחקנים והמאמנים בליגת העל שותפים לפעילות ומעניקים לחניכים ידע נרחב בתחומי הספורט בכלל והכדורסל בפרט זאת לצד פיתוח מנהיגות. מצטיין: גלעד פרנקו. בית הספר לטניס- פועל במסגרת פעילויות הספורט ברשת המתנ"סים, ומכשיר מידי שנה ספורטאים מצטיינים ומוכשרים, מצטיינת: גל גבולהן. שומרי המפרץ- תנועת נוער ייחודית לקידום המודעות לסביבה ולשמירה על ערכי הטבע בהם בורכה אילת בים וביבשה. בתנועה, שתי קבוצות תלמידים: "שומרי  המפרץ צעירים" ו "שומרי המפרץ בוגרים". מצטיין: רותם קרוגליק.

 

 

מחנות העולים – תנועת נוער ציונית החותרת לבנייתה של חברה צודקת, שוויונית החיה בשלום עם שכניה. חניכי התנועה רואים עצמם כמי שמחויבים לבנייתה של חברת מופת, התנועה מעניקה לחניכיה ערכי ציונות, מנהיגות ופלורליזם. מצטיין: שיר שווץ. מצטייני אגף הנוער – ליאל זינו וניצן סהר, נציגות העיר אילת במועצות הנוער הארציות והמחוזית, הפועלות ללא לאות למען הנוער האילתי. 

 

לצד מצטיינים ממסגרות הנוער, זכו לאות הצטיינות גם בני נוער הפעילים במועצות התלמידים ובתוך בתי הספר: נועם חזן, מבית הספר התיכון ע"ש רבין, איתי עוזר וניר מויאל מבית הספר התיכון ע"ש גולדווטר. טל  אטנני ויניר זמרן מבית הספר התיכון ע"ש בגין. נתן בלטי מבית הספר ברנקו וייס.

 

עוד השנה, הוענק אות יקיר הנוער. האות הוענק לתושב העיר – משה סעדון, הפעיל ומתנדב בקהילה כבר למעלה מ – 20 שנים. את פעילותו למען הקהילה בכלל והנוער בפרט החל משה כחבר בוועד ההורים של בית ספר "אופיר" המשיך כיו"ר ועד ההורים בבית הספר התיכון ע"ש "רבין", יו"ר בבית ספר "מצפה ים" ובשנים האחרונות כיו"ר ועד ההורים בבית הספר התיכון ע"ש גולדווטר, וחבר בפורום ההורים העירוני ובוועדת החינוך העירונית. משה ממקימי סיירת ההורים, עמותת הכדור עף, העמותה ליוזמות חינוכיות המלווה את קבוצת הרובוטיקה העירונית ובשנה האחרונה משמש כנשיא רוטרי.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 17:00- 09:00
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד