ביקור השגריר היפני

16/05/2016
ביקור השגריר היפני (הגדל)

ביקור השגריר היפני

שגריר יפן בישראל - קוג'י טומיתה הגיע בשבוע שעבר ( יום א') ביחד עם צוות משרדו לביקור באילת ונפגש עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. במהלך הפגישה, בה נכחו גם סגן ומ"מ ראש העירייה – אלי לנקרי, יו"ר ועדת ערים תאומות – בני גמליאלי  ומזכיר הוועדה – שמוליק תגר, דנו השניים על חיזוק והידוק הקשרים בין אילת ליפן, זאת  לאור התעניינות מצד היפנים בתיירות לאילת, באנרגיה הסולרית, נדידת הציפורים והתפלת מי ים באזורינו.

קוג'י טומיתה   - שגריר יפן מכהן בתפקידו 4 חודשים בלבד והוא החליט לקיים את המפגש הראשון מחוץ למשרדו דווקא בעיר אילת. "אני מוקסם מהנופים, ממזג האוויר ומהאנשים ואני רואה פוטנציאל גדול בקידום התיירות היפנית לעיר" ציין השגריר. ראש העירייה העניק לשגריר סקירה מקיפה על העיר אילת ושיתף אותו בחזונו ובתכנית האסטרטגית עליה עמלים בימים אלו צוותי משרדי הממשלה השונים. בדבריו שם ראש העירייה דגש על בניית שדה התעופה צפונית לאילת, אשר יוכל להנחית מטוס מכל יעד בעולם וציין את החשיבות הגדולה בקידום התיירות לאילת גם מיפן.

ראש העירייה כהרגלו העניק לשגריר שי צנוע, סימבול העיר אילת "דגל הדיו". עוד כמחווה על הידוק היחסים ורגשי הכבוד, הזמין ראש העירייה את השגריר כאורח כבוד לפסטיבל הג'אז השלושים, שיתקיים בחודש אוגוסט הקרוב.  השגריר הנרגש העניק לראש העירייה שי צנוע וציין, כי הוא וצוות משרדו ישמחו לקדם את כל הנושאים שעלו בפגישה שמטרתם קירוב והידוק היחסים בין אילת ויפן.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד