עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מקהלת תל"י הרי אילת

12/04/2016
מקהלת תל"י הרי אילת (הגדל)

מקהלת תל"י הרי אילת

מקהלת התלמידים של בית הספר תל"י הרי אילת בניהולה של נורית חיימוביץ מככבים לאחרונה על הבמות העירוניות, במחרוזת ייחודית של שירי אילת. תלמידי המקהלה, כולם תלמידי כיתות ה', החלו ללמוד את המחרוזת בשנה שעברה, בליווי של אופיר ברקוביץ והיום כולנו נהנים מפירות שירתם.

 

בשבוע שעבר הופיעו תלמידי המקהלה בנשף רוטרי מול מאות מתושבי אילת, שלקחו חלק באירוע ייחודי, שארגנו חברי מועדון רוטרי אילת בראשות נשיא המועדון – משה סעדון. באירוע הופיעו אמני אילת בזה אחר זה בהתנדבות וההכנסות מהאירוע הוקדשו כולן למען הקהילה. את האירוע פתחו כאמור, תלמידי המקהלה בניצוחו של אופיר ברקוביץ'. עוד בחודש שעבר, הופיעה המקהלה בטקס הממלכתי לציון 67 שנים לשחרור אילת. בשני המופעים עלו התלמידים אל הבמה בסדר מופתי וריגשו את הקהל בשירתם.

 

תהליך למידת המחרוזת כחלק משירת רבים החל כאמור בשנה שעברה, כשהיו התלמידים בכיתה ד', במסגרת פרויקטPBL  (למידה מבוססת פרוייטק) בנושא "אילת עירי". אז הוזמן ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי אל בית הספר תל"י הרי-אילת על ידי המנהלת נורית חיימוביץ, על מנת לצפות בתוצרי הלמידה של הפרויקט. את המפגש שכלל תערוכת תוצרים, מצגת מסכמת ושיח עם התלמידים, פתחו התלמידים בשירת מקהלה של מחרוזת שירי אילת. אופיר ברקוביץ היה זה שחשף את התלמידים לשירי אילת שחיברה רינת ירון לפני שנים רבות עוד כשהשתתף אופיר כתלמיד, במקהלה העירונית בניצוחה. בין השירים: הורה לאילת, לאילת באהבה ועוד. ראש העירייה התרשם מעוצמת שירתם של התלמידים והזמין אותם להופיע עם המחרוזת בטקס הממלכתי לציון יום אילת. לאור ההצלחה הוזמנו כאמור התלמידים לפתוח גם את נשף רוטרי. "זוהי גאווה גדולה לתלמידים ולצוות בית הספר הדוגל בחינוך לאהבת הארץ ולחיזוק הזהות המקומית" ציינה מנהלת בית הספר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד