מקהלת תל"י הרי אילת

12/04/2016
מקהלת תל"י הרי אילת (הגדל)

מקהלת תל"י הרי אילת

מקהלת התלמידים של בית הספר תל"י הרי אילת בניהולה של נורית חיימוביץ מככבים לאחרונה על הבמות העירוניות, במחרוזת ייחודית של שירי אילת. תלמידי המקהלה, כולם תלמידי כיתות ה', החלו ללמוד את המחרוזת בשנה שעברה, בליווי של אופיר ברקוביץ והיום כולנו נהנים מפירות שירתם.

 

בשבוע שעבר הופיעו תלמידי המקהלה בנשף רוטרי מול מאות מתושבי אילת, שלקחו חלק באירוע ייחודי, שארגנו חברי מועדון רוטרי אילת בראשות נשיא המועדון – משה סעדון. באירוע הופיעו אמני אילת בזה אחר זה בהתנדבות וההכנסות מהאירוע הוקדשו כולן למען הקהילה. את האירוע פתחו כאמור, תלמידי המקהלה בניצוחו של אופיר ברקוביץ'. עוד בחודש שעבר, הופיעה המקהלה בטקס הממלכתי לציון 67 שנים לשחרור אילת. בשני המופעים עלו התלמידים אל הבמה בסדר מופתי וריגשו את הקהל בשירתם.

 

תהליך למידת המחרוזת כחלק משירת רבים החל כאמור בשנה שעברה, כשהיו התלמידים בכיתה ד', במסגרת פרויקטPBL  (למידה מבוססת פרוייטק) בנושא "אילת עירי". אז הוזמן ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי אל בית הספר תל"י הרי-אילת על ידי המנהלת נורית חיימוביץ, על מנת לצפות בתוצרי הלמידה של הפרויקט. את המפגש שכלל תערוכת תוצרים, מצגת מסכמת ושיח עם התלמידים, פתחו התלמידים בשירת מקהלה של מחרוזת שירי אילת. אופיר ברקוביץ היה זה שחשף את התלמידים לשירי אילת שחיברה רינת ירון לפני שנים רבות עוד כשהשתתף אופיר כתלמיד, במקהלה העירונית בניצוחה. בין השירים: הורה לאילת, לאילת באהבה ועוד. ראש העירייה התרשם מעוצמת שירתם של התלמידים והזמין אותם להופיע עם המחרוזת בטקס הממלכתי לציון יום אילת. לאור ההצלחה הוזמנו כאמור התלמידים לפתוח גם את נשף רוטרי. "זוהי גאווה גדולה לתלמידים ולצוות בית הספר הדוגל בחינוך לאהבת הארץ ולחיזוק הזהות המקומית" ציינה מנהלת בית הספר.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד