ראש העירייה ביריד התיירות הגדול במוסקבה

29/03/2016
ראש העירייה ביריד התיירות הגדול במוסקבה (הגדל)

ראש העירייה ביריד התיירות הגדול במוסקבה

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שב השבוע מיריד התיירות הגדול ביותר של הפדרציה הרוסית MITT, שנערך במוסקבה, במעמד שר התיירות – יריב לוין. ביריד השתתפו למעלה מ- 80,000 אנשים, מרביתם נציגי גורמים מקצועיים מתעשיית התיירות והציגו בו אלפי מציגים מכ-200 מדינות. "הכנס מלמד יותר מכל על הפוטנציאל העצום שקיים במוסקבה רבתי הן בתחום התיירות והן בתחום העלייה" ציין ראש העירייה לאחר רצף של פגישות עם גורמי התיירות, חברת "נתיב" והסוכנות היהודית.

 

במהלך שלושת ימי הכנס, עסקו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי וחבר מועצת העיר – ד"ר אולג צרנומוריץ, שהשתתף גם הוא בכנס, בקידום התיירות מרוסיה לאילת במסגרת שולחן עגול בהובלת שר התיירות. עוד במסגרת הכנס, נפגשו השניים עם ראש אזור רוסיה של חברת "נתיב" ומנהלת מרכז תרבות ישראל וחנכו "כיתת אילת" במרכז הישראלי לתרבות, בחסות שגרירות ישראל, זאת במסגרת אולפני עברית שמציעה חברת "נתיב". עוד נפגשו השניים עם נציגות מוסקבה בסוכנות היהודית לטובת עידוד עלייה בדגש על עליה ממוקדת של בעלי מקצוע פרופסיונאליים כמו רופאים, אנשי אמנות ותרבות ועוד. נושא נוסף שעלה הינו הקמת מרכז לעידוד יזמים בדומה לזה שאנו מקדמים עם הקהילה הצרפתית וגיוס סטודנטים באמצעות תכנית "מסע".

 

"הכנס מלמד יותר מכל על הפוטנציאל העצום שקיים במוסקבה רבתי הן בתחום התיירות והן בתחום העלייה. פוטנציאל שבכוונתי לנצל עד תום ובתוך כך להאיץ מהלכים למימושו" ציין ראש העירייה והוסיף: "שמחתי לראות סוכני נסיעות רבים שרואים באילת יעד אטרקטיבי, כאשר אין ספק שהקורה במצרים ובתורכיה לצד סבסוד 60 יורו על ידי משרד התיירות והתאחדות מלונות אילת, לכל מי שטס לאילת בחברות המוסכמות, מסייע בידינו להגביר את התיירות לאילת".

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד