עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ראש העירייה ביריד התיירות הגדול במוסקבה

29/03/2016
ראש העירייה ביריד התיירות הגדול במוסקבה (הגדל)

ראש העירייה ביריד התיירות הגדול במוסקבה

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שב השבוע מיריד התיירות הגדול ביותר של הפדרציה הרוסית MITT, שנערך במוסקבה, במעמד שר התיירות – יריב לוין. ביריד השתתפו למעלה מ- 80,000 אנשים, מרביתם נציגי גורמים מקצועיים מתעשיית התיירות והציגו בו אלפי מציגים מכ-200 מדינות. "הכנס מלמד יותר מכל על הפוטנציאל העצום שקיים במוסקבה רבתי הן בתחום התיירות והן בתחום העלייה" ציין ראש העירייה לאחר רצף של פגישות עם גורמי התיירות, חברת "נתיב" והסוכנות היהודית.

 

במהלך שלושת ימי הכנס, עסקו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי וחבר מועצת העיר – ד"ר אולג צרנומוריץ, שהשתתף גם הוא בכנס, בקידום התיירות מרוסיה לאילת במסגרת שולחן עגול בהובלת שר התיירות. עוד במסגרת הכנס, נפגשו השניים עם ראש אזור רוסיה של חברת "נתיב" ומנהלת מרכז תרבות ישראל וחנכו "כיתת אילת" במרכז הישראלי לתרבות, בחסות שגרירות ישראל, זאת במסגרת אולפני עברית שמציעה חברת "נתיב". עוד נפגשו השניים עם נציגות מוסקבה בסוכנות היהודית לטובת עידוד עלייה בדגש על עליה ממוקדת של בעלי מקצוע פרופסיונאליים כמו רופאים, אנשי אמנות ותרבות ועוד. נושא נוסף שעלה הינו הקמת מרכז לעידוד יזמים בדומה לזה שאנו מקדמים עם הקהילה הצרפתית וגיוס סטודנטים באמצעות תכנית "מסע".

 

"הכנס מלמד יותר מכל על הפוטנציאל העצום שקיים במוסקבה רבתי הן בתחום התיירות והן בתחום העלייה. פוטנציאל שבכוונתי לנצל עד תום ובתוך כך להאיץ מהלכים למימושו" ציין ראש העירייה והוסיף: "שמחתי לראות סוכני נסיעות רבים שרואים באילת יעד אטרקטיבי, כאשר אין ספק שהקורה במצרים ובתורכיה לצד סבסוד 60 יורו על ידי משרד התיירות והתאחדות מלונות אילת, לכל מי שטס לאילת בחברות המוסכמות, מסייע בידינו להגביר את התיירות לאילת".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד