עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הולך שמח באילת

15/03/2016
הולך שמח באילת (הגדל)

הולך שמח באילת

כמידי שנה לרגל חגיגות אילת, נערכה הצעדה המסורתית הולך שמח באילת, שצוינה השנה על שמה של מאי אור חדידה ז"ל. הצעדה שנערכה ביום שבת האחרון (12.3) כללה מגוון מסלולים בהם צעדו כ – 400 תושבי אילת. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי צעד גם הוא ביחד עם נכדו דיוויד. מגן קבוצת רבת משתתפים הוענק לשבט צופי אילת שכלל למעלה מ – 200 צועדים. במקום השני זכו בנות בית ספר "יעלים". בסיום הצעדה נהנו מאות מתושבי אילת מהפנינג ססגוני בחוף הדקל. על הבמה הופיעה שירן סנדל כוכבת הסדרה "גאליס" והפסטיגל.

 

הצעדה שהופקה על ידי אגף הספורט בעירייה כללה כאמור מגוון מסלולים. במסלול הארוך 10 ק"מ שיצא ממרכז "ביג" אילת צעדו בודדים, אליהם הצטרפו למסלול 5 ק"מ שיצא מכיכר הדופינים בצומת כביש 12, למעלה מ – 200 צועדים מקבוצת הצופים, ואלה המשיכו לצעוד עם מאות מתושבי אילת, במסלול המשפחות 1.5 ק"מ שיצא מכיכר הנשים.

 

השנה הוחלט כאמור להנציח בצעדת הולך שמח את שמה של מאיאור ז"ל, ילדה אילתית בת למשפחה שורשית, שחלתה במחלת הסרטן כשעוד לא מלאו לה 12 שנים. מאי אור נאבקה במחלה במשך כמעט שלוש שנים בגבורה ובעקשנות רבה תוך אמונה שיום יבוא והיא תחזור להיות ילדה כמו כולן. אימה אורלי חדידה שצעדה עם כולם מספרת, שמאיאור הייתה ילדה אופטימית וחייכנית שהשרתה חוזק ואהבה על הסובבים אותה, ילדה עם נתינה גדולה לזולת. "זו הסיבה שהחלטנו להנציח את שמה בצעדה שמסמלת את שמחת החיים שהייתה למאיאור ואת אהבתה לספורט". ציינה אימה.

 

מאיאור ז"ל אהבה מאוד את כל מה שקשור לנושא הספורט והתנדבות קהילתית, שיחקה בנבחרות בתי הספר בכדורשת, התנדבה בהיותה בכיתה ו' במעון התאנה בשחמון, שם עזרה למטפלות עם הילדים והתינוקות. את כלבה בון תרמה לעמותת "אילת אנימלס" כדי שיעבירו אותו לבית אומנה שיהיו לו חיים טובים יותר, כי כבר לא יכלה לטפל בו. אלה רק מקצת מעשייתה המשקפת את רוח התנדבותה ונדיבותה, שנראו לעיני כל. בתאריך 30.7.15 הלכה מאיאור לעולמה, כשהיא כמעט בת 15, לאחר מאבק וייסורים קשים במחלה, במהלכם אף פעם לא שכחה לחייך, לצחוק ולהאמין בכל הכוח שהיא תצא מזה, מאיאור הייתה ילדה נדירה עם לב ענק.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד