עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קבלת פנים לרגל חגה של אילת

15/03/2016
קבלת פנים לרגל חגה של אילת (הגדל)

קבלת פנים לרגל חגה של אילת

כמידי שנה לרגל חגיגות אילת, נערכה קבלת פנים חגיגית, אשר פותחת את שבוע אילת, שבשיאו הטקס הממלכתי והנפת דגל הדיו. השנה לרגל יום אילת ה – 67 נערכה במוצ"ש האחרון, קבלת הפנים החגיגית במזרקה המוסיקלית שנחנכה השנה בפארק המרכזי. מאות מתושבי אילת הגיעו לקבלת הפנים במהלכה שרו ורקדו ביחד עם עינת שרוף. לפני קבלת הפנים נפתחה בגלריית האמנים, תערוכת אמני אילת שהציגה בציור ובצילום את נופיה הנהדרים של אילת.

 

מאות מתושבי אילת נהנו ממופע אורקולי מרהיב של המזרקה, שרו עם עינת שרוף ויצאו במחולות. הצטרפו לשירה גם מאיר יצחק הלוי – ראש העירייה ואלי לנקרי – סגן וממלא מקום ראש העירייה. עוד הצטרפו לשירה גם ילדי אילת. בדברי הברכה שיתף ראש העירייה את החוגגים בהתפתחות של עירנו וציין את המזרקה המוסיקלית והסקייטפארק אקסטרים שנחנכו בשנה החולפת ואת בנייתו של מרכז צעירים חדש בפאתי הפארק זאת לצד בניית מוסדות ציבור וחינוך חדשים וכן טיפוח ופיתוח פני העיר.

 

בטרם קבלת הפנים אותה הפיק אגף האירועים בעירייה, פקדו עשרות רבות מתושבי אילת את גלריית האמנים הממוקמת גם היא בפארק המרכזי, שם הוצגה לרגל חגיגות אילת, תערוכה של אמני אילת – "מסגרת אילתית". "אילת הייתה תמיד כר נרחב ליצירות אמנות בזכות מיקומה הגיאוגרפי הייחודי הכולל שילוב של ים ומדבר, טבע פראי המשלב את הטבע המדברי, עם שוניות האלמוגים וצומת מרכזית בנדידת הציפורים בעולם" ציינה שרית נחשון – המנהלת האמנותית של הגלריה והוסיפה: "לכבוד חגיגות יום אילת החלטנו לקבץ יצירות של אמנים רבים מאילת והערבה בציור ובצילום המתמקדים בעיר ובייחודיות האזור, במטרה להעניק למבקרים נקודת מבט שונה מזווית אומנותית".

 

ראש העירייה ברך את עשרות האמנים ותושבי אילת שהגיעו למקום, והעלה על נס את היצירה האילתית ההולכת וצומחת משנה לשנה ואת הגיוון המופלא המוצב בגלריה. האמנים והאורחים ברכו אף הם איש איש בזמנו ובדרכו את ראש העירייה המגיע לכל אירוע תרבותי חינוכי או אמנותי.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד