קבלת פנים לרגל חגה של אילת

15/03/2016
קבלת פנים לרגל חגה של אילת (הגדל)

קבלת פנים לרגל חגה של אילת

כמידי שנה לרגל חגיגות אילת, נערכה קבלת פנים חגיגית, אשר פותחת את שבוע אילת, שבשיאו הטקס הממלכתי והנפת דגל הדיו. השנה לרגל יום אילת ה – 67 נערכה במוצ"ש האחרון, קבלת הפנים החגיגית במזרקה המוסיקלית שנחנכה השנה בפארק המרכזי. מאות מתושבי אילת הגיעו לקבלת הפנים במהלכה שרו ורקדו ביחד עם עינת שרוף. לפני קבלת הפנים נפתחה בגלריית האמנים, תערוכת אמני אילת שהציגה בציור ובצילום את נופיה הנהדרים של אילת.

 

מאות מתושבי אילת נהנו ממופע אורקולי מרהיב של המזרקה, שרו עם עינת שרוף ויצאו במחולות. הצטרפו לשירה גם מאיר יצחק הלוי – ראש העירייה ואלי לנקרי – סגן וממלא מקום ראש העירייה. עוד הצטרפו לשירה גם ילדי אילת. בדברי הברכה שיתף ראש העירייה את החוגגים בהתפתחות של עירנו וציין את המזרקה המוסיקלית והסקייטפארק אקסטרים שנחנכו בשנה החולפת ואת בנייתו של מרכז צעירים חדש בפאתי הפארק זאת לצד בניית מוסדות ציבור וחינוך חדשים וכן טיפוח ופיתוח פני העיר.

 

בטרם קבלת הפנים אותה הפיק אגף האירועים בעירייה, פקדו עשרות רבות מתושבי אילת את גלריית האמנים הממוקמת גם היא בפארק המרכזי, שם הוצגה לרגל חגיגות אילת, תערוכה של אמני אילת – "מסגרת אילתית". "אילת הייתה תמיד כר נרחב ליצירות אמנות בזכות מיקומה הגיאוגרפי הייחודי הכולל שילוב של ים ומדבר, טבע פראי המשלב את הטבע המדברי, עם שוניות האלמוגים וצומת מרכזית בנדידת הציפורים בעולם" ציינה שרית נחשון – המנהלת האמנותית של הגלריה והוסיפה: "לכבוד חגיגות יום אילת החלטנו לקבץ יצירות של אמנים רבים מאילת והערבה בציור ובצילום המתמקדים בעיר ובייחודיות האזור, במטרה להעניק למבקרים נקודת מבט שונה מזווית אומנותית".

 

ראש העירייה ברך את עשרות האמנים ותושבי אילת שהגיעו למקום, והעלה על נס את היצירה האילתית ההולכת וצומחת משנה לשנה ואת הגיוון המופלא המוצב בגלריה. האמנים והאורחים ברכו אף הם איש איש בזמנו ובדרכו את ראש העירייה המגיע לכל אירוע תרבותי חינוכי או אמנותי.

 

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד