דגל היופי הוענק לעיר אילת גם בתחום המקלטים

7/12/2015
דגל היופי הוענק לעיר אילת גם בתחום המקלטים (הגדל)

דגל היופי הוענק לעיר אילת גם בתחום המקלטים

דגל היופי הוענק לעיר אילת כעיר המובילה מבין הערים הבינוניות, בתחרות הארצית "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה" של המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף. לצד דגל היופי, זכתה העירייה גם בפרס כספי על סך 40,000 ₪ שיוקדשו להמשך השקעה בשיפור תשתיות המקלטים הציבוריים.

השנה זכתה העיר אילת בשבחים ותארים רבים ברצף התחרויות הארציות שמקיימת המועצה לישראל יפה. לצד זכיה בחמישה כוכבי יופי שהם דירוג הכוכבים המרבי בתחרות הארצית ואות עשור של הצטיינות, זכתה אילת בפרס משמעותי נוסף - דגל היופי בתחרות "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה" ובארבעה כוכבי יופי בתחרות "שיח מקוון בעורף 2015". בטקס שנערך בשבוע שעבר (ג') בבית המועצה לישראל יפה העניקו, מפקד פיקוד העורף – האלוף יואל סטריק ויו"ר המועצה לישראל יפה – אברהם כץ-עוז את הדגל והפרס למנכ"ל העירייה – פיליפ אזרד ולמנהל אגף ביטחון וחירום בעירייה – אילן חדידה.

בתחרות נבדקו החזות הפנימית והחיצונית של המקלטים הציבוריים, ביניהם גם הדו תכליתיים. כמו כן, נבדקו שירותי העזר והציוד ההיקפי במקלט כמו תאורה ואמצעי תקשורת. עוד נבחנה יוזמת הרשות המקומית בהיערכות לחירום ושיתוף הפעולה עם פיקוד העורף וכן, הנגשת המידע המקוון בצורה איכותית ויעילה באמצעות האפיקים הדיגיטליים על כך זכתה העירייה בארבעה כוכבי יופי.

כזכור גם בשנה שעברה, הציגה העיר אילת את השיפור המשמעותי ביותר בארץ בתחזוקת המקלטים הציבוריים. את ההישג רשמה עיריית אילת בתחרות הארצית לשנת 2014 בתחום "אחזקת מקלטים ציבוריים בישראל יפה" של פיקוד העורף והמועצה לישראל יפה, בה השתתפו 140 רשויות. בזכות כך, הוענק לעיריית אילת מגן ייחודי וראשון בארץ, מגן אלוף פיקוד העורף.  בהמשך לזכייה זו, עולה העיר מדרגה וזוכה כאמור בדגל היופי לשנת 2015 בתחרות המקלט והמיגון במרחב האזרחי מטעם ישראל יפה.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, הביע את שביעות רצונו מהתוצאות ואמר: "ההישג הוא תוצאה של עבודה מצוינת של כל הגורמים האמונים על הביטחון ופועלים בשיתוף פעולה מלא תוך הבנת חשיבות המשימות והגדרת יעדים משותפים, שתכליתם שמירה והגנה על העיר אילת, תושביה והנופשים בה, זאת לצד פעולות הנעשות ברמה הלאומית מול הממשלה, משרד הביטחון וצה"ל".

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד