מאיר למאיר: "יש לכם מערכת חינוך ראויה לשבח"

2/12/2015
מאיר למאיר: "יש לכם מערכת חינוך ראויה לשבח" (הגדל)

מאיר למאיר: "יש לכם מערכת חינוך ראויה לשבח"

חה"כ מאיר כהן (יש עתיד), ביקר לפני כשבוע באילת. במסגרת ביקורו, נפגש עם תושבים במפגש מעט שונה שהתקיים ב"בר ברדק", ולמחרת העביר שיעור אזרחות לשלושה תיכונים. בנוסף, סייר עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי במרכז יום לקשיש. כהן סיכם את הביקור בסיפוק והתפעל בעיקר ממערכת החינוך והתלמידים: "ניכר כי יש כאן עבודה יסודית בחינוך. כאיש חינוך וכאיש ציבור, נהניתי מאוד מהשיח הפורה עם התלמידים"

חבר הכנסת מאיר כהן (יש עתיד), שכיהן בעבר כראש עיריית דימונה וכשר הרווחה, סייר בשבוע שעבר בעיר אילת. הביקור שילב בין פעילות השטח הפוליטית שמקיים מאיר ברחבי הארץ, לבין סיור רשמי בליוויו של עמיתו ראש עיריית אילת -  מאיר יצחק הלוי. בין השניים יש ידידות רבת שנים, עוד מימיו של כהן כיו"ר מטה המאבק של השלטון המקומי. את הביקור, החל כהן במוצ"ש שעה שפגש תושבי אילת לשיח פתוח, במקום לא שגרתי, בפאב "בר ברדק", זאת במסגרת פרויקט "ח"כ על הבר של סיעת "יש עתיד". בין היתר, שמע כהן על האתגרים של לחיות בעיר אילת ועל החזון של תושבים החיים בעיר.

למחרת, סייר חבר הכנסת יחד עם ראש העיר מאיר יצחק הלוי במספר מוקדים. זה החל במרכז יום לקשיש בעיר, שם זכה כהן למחמאות מהקשישים על תפקודו כשר הרווחה. אחד הקשישים אמר :"שניכם, גם מאיר כהן וגם מאיר שלנו ראש העיר, מאירים לנו את הדרך". משם, המשיכו חה"כ וראש העירייה, לשיעור שקיים מאיר כהן בשלושה תיכונים בעיר, ביניהם תיכון גולדווטר, תיכון ע"ש רבין ותיכון ע"ש בגין. בהרצאתו, הדגיש כהן את חשיבותה של הדמוקרטיה, דווקא בתקופה קשה זאת. חה"כ כהן, שכאמור שימש בעבר כמנהל בית ספר תיכון, התפעל מרמת התלמידים ולא הסתיר זאת: "סיירתי בעיר שהיא בדרך כלל מפלט לנופש עבורי, אך נהניתי בביקור זה לא פחות מאשר בימים של חופשה. העיר הזאת מלאה בחיים ובתוכן טוב. ואולי רמתם הגבוהה של התלמידים, מעידה על כך טוב יותר מכל דבר מוצלח אחר שיש לעיר הזאת להציע. אהיה שגריר של העיר אילת בכנסת וכמו תמיד, אני קשוב לדבריו של ראש העיר".

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד