יריד עירוני ליזמות ולימודים

24/11/2015
יריד עירוני ליזמות ולימודים (הגדל)

עשרות רבות מתושבי אילת השתתפו ביריד עירוני ליזמות, לימודים וקורסים, שהתקיים בשבוע שעבר (ב') באשכול פיס הסמוך לתיכון "בגין", ביוזמה ובהובלה של אגף הצעירים בעירייה בשיתוף המכללות המקצועיות. במסגרת היריד שבבסיסו ההבנה, כי רכישת מקצוע הוא שלב חיוני בדרך לפיתוח קריירה ולמציאת תעסוקה הולמת, הציגו כל המוסדות את מגוון הקורסים וההכשרות כולל אפשרויות המימון וההרשמה לכל אחד מהמסלולים. היזמים מבין הבאים נחשפו גם להאב אילת, מרכז היזמות והעסקים החדש של אילת. בסיום היריד, נהנו הבאים ממופע סטנד-אפ מצחיק של יוסי גבני.

 

ביריד השתתפו המכללה למנהל, מכללת ניהול פלוס, מכללת רידמן, בית ספר למלונאות ותיירות, המכינה  של אוניברסיטת בן גוריון באילת, ארטיק- מכללה ללימודי אנימציה, נייל סטודיו, מרכז מחשבים אילת, מישל מאייר- המכללה ללימודי קוסמטיקה. המכללות פרסו מגוון קורסים מתחומים שונים: עיצוב, לוגיסטיקה, מזכירות והנהלת חשבונות, מולטימדיה ומחשבים, קוסמטיקה, טיפוח, רפואה משלימה, שיווק, תחבורה ועוד.

 

היזמים מבין המבקרים ביריד פגשו לראשונה את האב אילת, מרכז היזמות והעסקים החדש של עיריית אילת והחברה הכלכלית. אור חביב, המנהל את תחום היזמים הצעירים, נפגש עם מספר יזמים שגילו  עניין, רעיון או יוזמה, וחשף אותם לשירותים שמציע האב אילת, בתוכם תשתית עבודה, דרך ליווי והדרכה ועד להצגת רעיון למשקיע. גם מעו"ף אילת הפעיל ביריד עמדת מידע וייעוץ בנושא יזמות עסקית, כך שמי שרצה לפתוח עסק או לצאת לדרך של יזמות קיבל טיפים לצאת לדרך.

                                     

 

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד