אגד מרחיבה את תדירות הקווים העירוניים באילת

20/10/2015
אגד מרחיבה את תדירות הקווים העירוניים באילת (הגדל)

אגד מרחיבה את תדירות הקווים העירוניים באילת

החל מהשבוע, הרחיבה אגד את תדירות הקווים העירוניים 1,2,5,6, באופן משמעותי.     קווים 1 ו-2 היוצאים מאזור בתי המלון לשכונת שחמון ושכונות מערב ייסעו בתדירות של כל 20 דקות בין השעות 9:00-16:00 (במקום כל חצי שעה). קווים 5 ו-6 היוצאים מאזור תעשיה (מרכז "ביג") דרך בתי המלון לשכונות ייסעו בתדירות של כל 30 דקות בין השעות           6:30-20:00 (במקום כל שעה). בהתאם לבקשת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, הוקצה גם קו נסיעה לבית העלמין. קו 5א' נוסע פעמיים ביום לבית העלמין, כניסה בשעות 8:00, 15:00. יציאה בקו 6א' בשעות 10:00, 17:00. כחלק מההיערכות לתיירות החורף, הקצתה אגד קו מיוחד משדה התעופה "עובדה" לאילת וחזור, לטובת עשרות אלפי התיירים שצפויים לנחות בשדה ולהגיע לאילת.

 

קובי נחמני, מנהל סניף אגד באילת: "לאור הביקוש ההולך וגדל, "אגד" ועיריית אילת פועלים במשותף על שינוי מהותי בתחבורה הציבורית בעיר, כל זאת על מנת לשפר את השירות ולעודד את הנסיעה בתחבורה הציבורית בעיר לרווחת התושבים והתיירים הרבים המגיעים לעיר".

 

לצד הגברת תדירות הקווים העירוניים, שדרוג התחנה המרכזית הכולל גם אינטרנט חינם לבאי התחנה, הזמנת כרטיסים באינטרנט ובאפליקציית אגד, הנגישה לאחרונה חברת אגד בשיתוף עיריית אילת ותאגיד התיירות העירוני את השירותים גם לדוברי שפות. במסגרת פרויקט שילוט על תחנות האוטובוס הוצבו שלטי מידע בשלוש שפות. עוד בקרוב, הקצאת מערכת Next Bus בחמש עשרה תחנות ברחבי העיר המודיעה על זמן הגעת האוטובוס הבא, זאת כחלק מתכנית "עיר חכמה".

 

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד