עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הצלצול הוא בשבילם

11/10/2015
כיתת אזרחים ותיקים נוספת תיפתח השנה (הגדל)

הצלצול הוא בשבילם

על רקע ההצלחה של "כיתת אזרחים ותיקים", בה למדו בשנת תשע"ה 21 אזרחים ותיקים תושבי אילת, נערכת העירייה לפתוח כיתה נוספת בשנת תשע"ו. גם השנה תפעל הכיתה ב"אולפנה" (בית ספר ערבה לשעבר) פעמיים בשבוע, בימים ב', ד' בין השעות 9:00-13:00. תכנית הלימודים כוללת לימודי מחשבים, יהדות, אזרחות ואקטואליה, גיאוגרפיה, אומנות ועוד. הלימודים יחלו ביום ב', 26.10.2015.

 

את כיתת הלימוד לאזרחים ותיקים מוביל המשרד לאזרחים ותיקים בשיתוף משרד החינוך. כזכור בשנה שעברה, חנך את הכיתה הראשונה באילת, אורי אורבך ז"ל, מי שכיהן אז כשר לאזרחים ותיקים. לאור הצלחת הפיילוט בעיר אילת, נעתרה השרה גילה גמליאל, השרה לשוויון חברתי, להמשיך את הפיילוט גם השנה באילת, כחלק מפעילות העירייה לטובת האזרחים הוותיקים בכל התחומים, זאת במטרה להעשיר את עולמם ולחזק את הקשר      הבין-דורי בבתי הספר.

 

כאמור בשנת תשע"ה למדו 21 אזרחים ותיקים, 18 מהם סיימו את השנה בהצלחה וזכו לתעודת סיום שקיבלו לאחר סיור לימודי בירושלים. מחנך הכיתה היה הרב אלי שנה ואת השיעורים המקצועיים העבירו מורי האולפנה. אמירה אדרי – מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה ויועצת ראש העירייה לאזרחים ותיקים, אשר ליוותה את הכיתה ציינה בהתרגשות: "רובם ככולם יצאו חכמים יותר ובעיקר מאושרים יותר".  

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד