עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אנטונינה אשת הברזל

27/07/2015
אנטונינה אשת הברזל (הגדל)

אנטונינה אשת הברזל

היא עלתה לארץ מאוקראינה בשנת 2001 וגרה באילת 9 שנים, הורה עצמאי לשני ילדים. לפני שלוש שנים לא ידעה לשחות כלל, אך בזכות נחישותה והאמונה בה מצד מאמנה האישי – אבי חיים, זכתה אנטונינה רזניקוב במקום השני בקטגוריית גיל, בתחרות האיירון מן שהתקיימה בחודש שעבר באוסטריה ותייצג את ישראל באליפות העולם שתתקיים בחודש אוקטובר הקרוב בהוואי.

 

כבר שלוש שנים שאנטונינה משתתפת בתחרויות הטריאתלון ואיש הברזל באילת ובארץ, ולאחרונה פרצה את הגבולות מחוצה לה. מאמנה האישי, אבי חיים, מאמן טריאתלון שצבר לא מעט הישגים אישיים בתחרויות בארץ ובחו"ל, מספר בגאווה וסיפוק, איך בתחילת הדרך לא ידעה אנטונינה לשחות כלל. את דרכה בטריאתלון התחילה אנטונינה כרוכבת אופניים בתחרות השלשות (אחד שוחה, אחד רוכב ואחד רץ), זאת בזכות היותה רוכבת מקצועית באוקראינה, דבר שנקטע עבורה בגלל תאונה קשה שעברה, ואשר לאחריה עלתה לארץ.

 

בחודשים האחרונים סללה לעצמה אנטונינה את הדרך לאליפות העולם עם זכייתה במקום השני בתחרות חצי איש ברזל בחיפה, מקום ראשון בתחרות חצי איש הברזל בכנרת, מקום ראשון בטריאתלון תל אביב וכאמור, מקום שני בתחרות האיירון מן שנערכה באוסטריה, שם התמודדה אנטונינה עם כ – 100 ספורטאים מישראל ועם כמה מאות נוספים מכ – 40 מדינות. בתחרות האמורה, התחרו הספורטאים בשחייה 3.8 ק"מ, רכיבה 180 ק"מ וריצה 42 ק"מ. לצד מקום שני בקטגוריית גיל הגיעה אנטונינה למקום ה – 14 בכללי עם תוצאה מדהימה של 3:20 אחרי רכיבה של 180 ק"מ בזמן של 5:08. הישגים אלה יובילו אותה, כאמור היישר לאליפות העולם.

 

היום נפגשה אנטונינה עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שכהרגלו מזמן את המצטיינים בכל התחומים על מנת להודות, להוקיר ולהעריך את הגאווה שהם מביאים לעיר ויותר מכך להאיר את הצטיינותם באור גדול, שתשמש דוגמא. ראש העירייה נפעם מנחישותה של אנטוניה והתרגש ביחד איתה כשסיפרה, כי המניעים למוטיבציה הגדולה והרצון שלה להצליח, טמונים באמון הרב שנותן בה מאמנה האישי אבי חיים, שמלווה אותה בכל האימונים והתחרויות ובכוח שנותנים לה שני ילדיה.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד