חברת קצא"א תורמת לקהילה

29/06/2015
חברת קצא"א תורמת לקהילה (הגדל)

חברת קצא"א תורמת לקהילה

חברת קצא"א הפועלת למען הקהילה העבירה זו השנה השישית ברציפות, תרומה כוללת בסך 520 אלף ₪ לטובת עמותות הפועלות בתחום הספורט: המרכז לחינוך ימי, העמותה הכללית לספורט לטובת פעילות כדורסל לילדים ונוער, מועדון הכדורגל לטובת פעילות ילדים, נוער ונשים ועמותת טניס שולחן. עוד בתוך התרומות, מלגות לסטודנטים הלומדים הנדסה ו/או הנדסאים, יחידת החילוץ אילת – אילות, תנועת הנוער "שומרי המפרץ" באמצעות עמותת ים וסביבה, והשנה לראשונה תרמה החברה גם לשני מפעלים קהילתיים: מרכז "מיוחד" – מרכז תעסוקה רב שיקומי המופעל על ידי עמותת "יחדיו" ו"הבית של סוזן" – מרכז תעסוקה לנוער בסיכון.

 

בטקס צנוע במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת  קצא"א - אייל פרי, וראש מכלל אילת – אבישי ארמה, הוענקו התמיכות לנציגי הגופים ולסמו סמוראי – מקרן אילת באמצעותה יועברו התמיכות לטובת המלגות לסטודנטים.

 

ראש העירייה ברך את חברת קצא"א על רגישותה הרבה לצרכים הקהילתיים באילת ועל מעורבותה ותרומתה הרבה, כפי שבאים לידי ביטוי בעשור האחרון. נציגי הגופים הודו גם הם בשם החניכים להנהלת קצא"א. קרן - מנהלת ה"בית של סוזן", ציינה כי בזכות התרומה נפתחה מחלקה נוספת לקרמיקה ונרכשו שני תנורים נוספים. "בזכות תרומת קצא"א נוכל להעסיק עוד בני נוער בבית" ציינה קרן בהתרגשות והעניקה לנציג קצא"א, סט כלים שייצרו בני הנוער בבית של סוזן.

 

אלוף (במיל') יוסי פלד – יו"ר קצא"א שלח את ברכתו לכל הגופים וציין: "קצא"א רואה בפעילויותיה למען הקהילה אבן יסוד במערכת היחסים שלה עם הרשות המקומית. התרומה לקהילה היא חלק ממדיניות החברה, והיא מסמלת את השותפות של קצא"א במרחב בו היא פועלת לצד השקעת משאבים רבים בסוגיות של הגנת הסביבה, בטיחות ומעורבות קהילתית".

 

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד