עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מאות תינוקות אילתים התקבלו לקהילה

19/05/2015
מאות תינוקות אילתים התקבלו לקהילה (הגדל)

מאות תינוקות אילתים התקבלו לקהילה
מאות מתושבי אילת, הורים לתינוקות עד גיל שנה נהנו מהפנינג קבלת תינוקות לקהילה, שנערך בשבוע שעבר (ד', 13.5) במתנ"ס שחמון ומתקיים זו השנה השלישית. לכל תינוק הוענק כרטיס הטבות וחולצה "אני אילתי – נולדתי ביוספטל", מתנת בית החולים "יוספטל".

 

ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי ומנהל בית חולים "יוספטל" - ד"ר אבי גולדברג, נראו מרוגשים נוכח מאות הפנים המחייכות של התינוקות והוריהם. כחלק מהתכנית יזמו השניים הפעלה לאחים הבוגרים של התינוקות החדשים - שעת סיפור עם סבא מאיר- ראש העירייה ושעת משחק עם אבא אבי- מנהל בית החולים.

 

מדיווח של בית החולים עולה, כי בשנה החולפת נולדו בבית החולים "יוספטל" 898 תינוקות. זו השנה השלישית, שמתקיים שיתוף פעולה בין הגורמים, כחלק מחזון הכללית הרואה חשיבות בקשר בין הקהילה לבין הכללית ובמסגרת זו מובילה ביחד עם העירייה וגורמים נוספים את תוכנית "עיר בריאה".

 

במסגרת ההפנינג, פקדו ההורים את עמדות המידע והייעוץ, שהוצבו במקום, ביניהם: יועצת ותומכת הנקה של טיפת חלב מארגון לה לצ'ה, ועמדות ייעוץ של הכללית, ביניהן: מרכז בריאות הילד, התפתחות הילד, תזונאית לאימהות אחרי לידה ותינוקות, הדרכה רוקחית, יועצת שינה, שירות לקוחות, כללית סמייל (רפואת שיניים), וכללית רפואה משלימה. דוכני מידע ופרסום: "אושו פושו" חיתולי בד רב פעמי, הפיראט האדום, כפר השעשועים,  סופר פארם שחמון, עולם היצירה, ענת שיווק, רב קט, רוז עוגות מעוצבות, שילב. לצד זאת, נהנו ההורים והילדים מהפעלות וסדנאות, שהועברו על ידי עובדי אגף הגיל הרך במתנ"ס: עיסוי תינוקות, סדנאות יצירה (לאחים), ג'ימבורי, הפעלה בתנועה עם צוות מעון חלומותיי, פינת ליטוף בעלי חיים ופינת צילום מיוחדת עם "חמודי" התינוק של הכללית. 

 

גם השנה התקיים האירוע כיוזמה משותפת של רשת המתנ"סים, המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה, בית החולים "יוספטל" ושירותי בריאות "כללית" אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד