עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פונו שתי סירות שהיוו מפגע

9/02/2015
פונו שתי סירות שהיוו מפגע (הגדל)

פונו שתי סירות שהיוו מפגע

כחלק מפעילות לסילוק מפגעים ברחבי העיר, פונו בשבוע האחרון שתי סירות נטושות שהיוו מפגע. שתי הסירות פונו מאזור התעשייה, לאחר מספר חודשים של ניסיון לאתר את הבעלים. בסירה אחת, אותרו הבעלים שחתמו על ויתור ובשנייה לא אותרו בעלים.  

את הפעילות ביצעו פקחי הפיקוח העירוני בשיתוף מחלקת פינוי אשפה בעירייה, אשר פינו את הסירות באמצעות משאית גראפ של העירייה לאחר שפורקו והועברו היישר לאתר הפסולת.

פינוי הסירות בוצע מתוקף חוק עזר לאילת, תברואה וסילוק מפגעים וקדם לו הליך המקובל בחוק שכולל הדבקת מודעות התראה לפינוי תוך 7 ימים. מאחר שכאמור, לא אותרו בעלים שפעלו לפנות את הסירה, על אף שהודבקו מספר מדבקות, ומאחר שהסירות היוו מקור לפסולת ברשות הרבים וכאמור היוו מפגע אסתטי ותברואי, פעלה העירייה לסלק את המפגע ולפנותו מהשטח.

בעת הזו, פועלים פקחי הפיקוח העירוני לאתר מפגעים נוספים באזור התעשייה ופינויים על יד מחלקת פינוי אשפה כחלק מטיפוח חזות פני האזור.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד