עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שלייקס באילת

20/01/2015
שלייקס באילת (הגדל)

שלייקס באילת

במהלך השבוע האחרון נהנו אזרחים ותיקים מכל רחבי הארץ משורה של פעילויות שכללו הרצאות, טיולים באתרים מרכזיים בעיר, סדנאות, פעילויות ספורט והופעה של הזמרת עינת שרוף

 

אלישע נחמני, אחד הנופשים: העיר על כל עובדיה ותושביה קיבלה אותנו בחום, באדיבות וברוחב לב. היה כיף גדול לצאת מהשגרה לנופש ששילב בתוכו כל כך הרבה פעילויות   

 

כ-3300 אזרחים ותיקים כבשו השבוע את העיר אילת במסגרת אירועי "אילת בשלייקס" של המשרד לאזרחים ותיקים במסגרת "שלישי בשלייקס", שמטרתו יצירת פעילויות נופש בערים השונות ברחבי ישראל.

 

במהלך השבוע לנו האורחים בשורה של בתי מלון איכותיים ברחבי העיר, ובהם ליאונרדו קלאב, פרימה מיוזיק, ישרוטל לגונה, רויאל גרדן ועוד, ונהנו ממזג האוויר הנוח יחסית ומהשמש האביבית.

האורחים הגיעו כבר ביום ראשון האחרון, ובבת אחת החלו בשורה של פעילויות שכללו בין היתר הרצאות של מומחים, סדנת בישול מעשירה על אוכל אסייתי שכללה גם טעימות מהמנות האקזוטיות, ריקודי עם לצלילי שירים עבריים נשכחים, וגם ריצת בוקר שבה המשתתפים הראו כושר גופני גבוה שהפתיע גם את המדריכים.

 

הנופש הסתיים בהופעתה של עינת שרוף שהגיעה למלון ליאונרדו בעיר, ונתנה שואו של שלוש הופעות רצופות שנמשך למעלה מארבע שעות. עינת שרוף נראתה כמי שלא עייפה לרגע והקפיצה את הקהל בשירים היפים שעליהם גדל.    

 

אלישע נחמני, אחד הנופשים, סיכם את הנופש ואמר כי "נראה שהעיר אילת יצאה מגדרה על מנת לקבל אותנו במאור פנים. הכול, התושבים והעובדים, קיבלו אותנו בחום וברוחב לב. נהנינו מאוד מהפעילויות השונות שהיה בהן הכול מכל, ונשמח לחזור לכך שוב בשנה הבאה".

  

על פרויקט שלישי בשלייקס

פרוייקט "שלישי בשלייקס" נועד לאפשר לאזרחים הוותיקים לצאת מהבית, לטייל, לצרוך תרבות, לבלות, לקנות וליהנות והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד עבורם. המשרד לאזרחים ותיקים הגיע להסכם עם חברות, רשתות, בתי קולנוע, מוזיאונים, גני חיות ואתרים רבים לפיו בכל יום שלישי האזרחים הוותיקים יכולים לרכוש את ההטבות וההנחות על מגוון בילויים, פנאי תרבות, שופינג ועוד המפורסמים באתר ובדף הפייסבוק של "שלישי בשלייקס" ובמקומות נוספים.

 

מאז הושק בחודש יולי האחרון נספרו כ-200 אלף מימושים על ידי אזרחים ותיקים אשר ניצלו את ההטבה המיוחדת המעניקה כרטיס קולנוע בעלות של 10 שקלים בלבד במבחר בתי קולנוע בארץ. נתונים נוספים חושפים כי למעלה מ-5000 אזרחים ותיקים ניצלו את ההטבות ברשת "צומת ספרים", למעלה מ-4000 אזרחים ותיקים את ההטבות ב"ארומה ישראל" ולמעלה מ-3000 אזרחים ותיקים את ההטבות ב"משביר לצרכן". בפרויקט משתתפים עד כה עשרות חברות מסחריות ממגוון תחומים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד