עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הורים משלימים לימודים והילדים מצליחים

14/12/2014
הורים משלימים לימודים והילדים מצליחים (הגדל)

 

הורים משלימים לימודים והילדים מצליחים

מחזור ראשון של תוכנית עד הלו"ם (הורים לומדים וילדים מצליחים) סיים את לימודיו. 8 הורים בוגרי המחזור, שזכו להשתתף בתכנית המאפשרת להם להשלים 12 שנות לימוד במימון מלא של משרד החינוך, סיימו את הלימודים שנמשכו שנתיים וחצי, וזכו לקבל תעודת גמר תיכונית (תג"ת). 

 

עד הלו"ם - הורים לומדים וילדים מצליחים, הנו פרויקט חדשני וייחודי בפרישה ארצית, שמפעיל משרד החינוך בשיתוף עיריית אילת – מינהל שח"ק ורשת המתנ"סים. את התכנית באילת מנהלת הדי סגל. במסגרת התכנית, למדו ההורים פעמיים בשבוע, אחרי העבודה, בשעות אחר הצהריים והערב, באווירה אינטימית ותומכת. מקצועות הלימוד היו מגוונים ומותאמים לעולמו של הלומד המבוגר בפיקוח האגף לחינוך מבוגרים במשרד החינוך. כדי לזכות בתעודה, למדו ההורים ונבחנו בשבעה מקצועות.

 

הפרויקט שם דגש על השלמת השכלת ההורים ומתן תעודות, במטרה  להעלות את ההישגים הלימודיים של ילדיהם. למעשה להפוך את המשוואה: השכלת ההורים תשפיע ואף תקבע את הישגי הילדים. ההורים הלומדים ישמשו דוגמה לילדיהם וכך יביאו לשיפור הישגיהם. במהלך הפרויקט הפכו ההורים למעורבים יותר בתהליך החינוכי והלימודי של ילדיהם. תהליך ההערכה התבצע על ידי הרשות הארצית למדידה והערכה.

 

את התעודות לשמונה שסיימו מתוך ה-12 שהתחילו את המחזור, העניק בשבוע שעבר, ד"ר דרורי גניאל – המשנה למנכ"ל העירייה וראש מינהל שח"ק שתמך בהפעלת התכנית באילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד